Call of Duty: Black Ops 4 – poznaliśmy datę testów trybów multi i blackout

Call of Duty: Black Ops 4

Poznaliśmy datę rozpoczęcia testów do dwóch trybów gry Call of Duty: Black Ops 4. Już w sierpniu gracze przetestują tryb multiplayer (z pewnymi różnicami w zależności od platformy), z kolei tryb poświęcony rozgrywce battle royale oddany zostanie w ręce graczy dopiero po wakacjach.

Na oficjalnym blogu Activision pojawiła się informacja dotycząca przedpremierowych testów trybów multiplayer Call of Duty: Black Ops 4. Gracze będą mogli już w sierpniu przetestować tryb na swoich komputerach i konsolach, ale z małymi różnicami w zależności od platformy. Po pierwsze: gracze konsolowi będą mogli ograć tryb multiplayer tylko jeśli wykupili wcześniej pre-order, z kolei na komputerach osobistych zagrają najpierw ci z pre-orderem, a dopiero potem wszyscy zainteresowani. Poniżej dokładna rozpiska dat, platform i wymogów:

  • PlayStation 4 ekskluzywnie (tylko pre-ordery) – początek 3 sierpnia o 19:00, koniec 6 sierpnia o 19:00;
  • Xbox One i PlayStation 4 (tylko pre-ordery) – początek 10 sierpnia o 19:00, koniec 13 sierpnia o 19:00;
  • Komputery osobiste (tylko pre-ordery) – początek 10 sierpnia o 19:00, koniec 13 sierpnia o 19:00;
  • Komputery osobiste (otwarta beta) – początek 11 sierpnia o 19:00, koniec 13 sierpnia o 19:00.

Testujący będą mieli do dyspozycji sześć map oraz klasyczne tryby rozgrywki z jednym nowym o nazwie Control. Zakłada on wspólną liczbę żyć dla całego zespołu, a gracze będą musieli realizować określone cele na mapie.

Testowa wersja gry ma być w pełni funkcjonalna. Zostaną do niej zaimplementowane system rozwoju, modyfikacji uzbrojenia i przygotowywania żołnierza do boju.

Battle royale w wydaniu CoD

Przy okazji zapowiedziano też, kiedy gracze mogą się spodziewać trybu Blackout – adaptacji modelu rozgrywki battle royale znanego z Playersunknown’s Battleground i Fortnite’a. Beta przeznaczona dla posiadaczy pre-orderów odbędzie się we wrześniu. Wydawca jednak nie podał bardziej szczegółowych informacji, dlatego nie wiemy, o którą połowę miesiąca chodzi. Podkreślone zostało za to, że jako pierwsi tryb przetestują posiadacze konsoli PlayStation 4.

Call of Duty: Black Ops 4
Battle royale w wydaniu Call of Duty ma być szybsze, ale za to jedynie na 60 osób. Źródło: blog.activision.com

Nowy, stary Black Ops

Call of Duty: Black Ops 4 tworzone jest przez studio Treyarch i wydawane przez Activision. Premiera zaplanowana została na 12 października 2018 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Produkcja jako pierwsza z serii ma być pozbawiona trybu singleplayer opierając całą swoją kampanię i siłę na module multiplayer. Twórcy zapowiadają także silny powrót do korzeni zabierając z gry umiejętności zwiększające mobilność, jak plecaki odrzutowe czy bieg po ścianach. Dodatkowo zamiast samoregenerującego się zdrowia gracz będzie używał apteczek, które stopniowo będą odnawiać życie, ale podczas używania ich nie będzie można atakować czy się bronić.

Źródło: blog.activision.com

Darmowe dodatki do Battlefield 4 i Battlefield 1

Darmowe dodatki do Battlefield 4 i Battlefield 1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here