Bethesda wypuściła teaser Fallout 76!

Fallout 76 teaser trailer

W sieci pojawił się teaser nowej odsłony z serii postnuklearnych gier z kryptami. Półtora minutowy materiał z Fallout 76 przedstawia kryptę o tym samym numerze.

Od kilku dni spekuluje się na temat nowej odsłony serii Fallout. Nic dziwnego, bowiem wydawca gry, Bethesda opublikował na swoich portalach społecznościowych kilka interesujących fanów materiałów, jak znane już hasło “Please, stand by”, czy figurkę Vault Boya. Jak widać, miało to na celu rzeczywiście ujawnienie nowej gry, nad którą pracuje studio. Na razie doczekaliśmy się teasera (który poniżej).

Czym będzie Fallout 76?

O gatunku, czy tematyce nowej gry nie wiemy zbyt wiele, jeśli chodzi o drogę oficjalną (według redaktora serwisu Kotaku – Jasona Schreinera  Fallout 76 to gra sieciowa z elementami survivalu i budowaniem baz, która początkowo miała być nowym trybem do Fallout 4, a stanie się pełnoprawną grą). Stworzony materiał nie dostarcza nam zbyt wielu informacji. Widzimy w nim kryptę 76 i prawdopodobnie pokój dziecięcy, w którym przygrywa radio z piosenką Johna Denvera: Take Me Home, Country Roads.

Wraz z kamerą obserwujemy całą kryptę, która najwyraźniej przygotowywała się do jakiegoś ważnego wydarzenia. Wszędzie widać balony, girlandy, zdobienia, zaś sama krypta jest pusta. Można przypuszczać, że jej mieszkańcy przygotowywali się do opuszczenia miejsca zamieszkania i szukania nowego domu. Sugeruje to także piosenka z radia. Na razie nie mamy więcej informacji o najnowszym dziele Bethesdy. Pozostaje nam czekać na kolejne wieści i przecieki.

Co myślicie o nadchodzącym tytule? Jak zapatrujecie się na wizję Fallouta z rozbudową baz? Dajcie nam znać w komentarzach.

Hitman trafił do 13 milionów graczy!

Hitman trafił do 13 milionów graczy!