The Division 2: beta nie tylko dla preorderowiczów!

The Division 2

Osoby które nie zakupiły pre-orderu mają szansę zagrać przed premierą w The Division 2 bez wydawania $$$.

Wersja testowa The Division 2 jest zaplanowana na 7-11 lutego. Przy zakupie pre-orderu użytkownicy otrzymali Pakiet Obrońcy Kapitolu jako prezent. Okazuje się, że w testach beta również weźmie udział mała grupa, która nie kupiła przedpremiery.

Zarejestruj się, by mieć szansę na udział w betatestach i uzyskać dostęp do bieżących informacji, ogłoszeń i innych. Tom Clancy’s The Division 2 pojawi się 15 marca 2019 r.

Tak brzmi informacja podana na głównej stronie Ubisoftu. Przy okazji, firma serwuje nam zwiastun fabularny TD 2.

Czym jest The Division 2?

Tom Clancy’s The Division 2 to druga część gry akcji z elementami RPG, stworzona głównie pod rozgrywkę Multiplayer. Produkcją gry zajęła się ekipa Ubisoft Massive, jednak współpracowali z innymi zespołami, tj. Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections czy Ubisoft Shanghai. Tylko na platformach PC, PS4 oraz Xbox ONE będziemy mieli okazję dołączyć do rozgrywki. Aczkolwiek na komputerach osobistych, gra będzie dostępna wyłącznie na platformie Uplay oraz Epic Games Store.

The Division 2
Tym razem w produkcji będziemy oglądać Waszyngton w gruzach.
Fabuła

Akcja gry toczy się w Waszyngtonie, w którym zapanowało bezprawie.  Amerykanie zdołali przetrwać epidemię groźnego wirusa, ale stolicą rządzą frakcje, które chcą zawładnąć całą metropolią. Ta sytuacja zmusza Elitarnych agentów do wyjścia z ukrycia.

Rozgrywka i mechanika

The Division 2 będzie ukazana z perspektywy 3 osoby (TPP). Producenci przywiązali wagę do urealnienia gry. Firma stara się przedstawić Waszyngton w skali 1:1 (można tu będzie znaleźć charakterystyczne dla stolicy USA miejsca oraz budynki). By wejść do świata TD2 musimy stworzyć swojego bohatera, którego będziemy dopieszczać podczas rozgrywki. Dzięki wykonywaniu zadań, eliminacji przeciwników lub bossów nasz podopieczny zdobywa doświadczenie, dzięki któremu awansuje na kolejne poziomy. Umiejętności postaci zwiększamy zdobywając coraz lepsze wyposażenie.

Tryby gry

Produkcja została stworzona z myślą o grze multiplayer, w trybie kooperacji. Jeśli nie posiadamy znajomych, którzy chętnie z nami zagrają, system matchmakingu wylosuje nam towarzyszy oraz odpowiednio ich dobierze. Tak by nie było zbyt wielkich różnic od prowadzonej przez nas postaci. Jednakże, Ubisoft nie wyklucza gry w pojedynkę, choć to nieco zwiększy poziom trudności. Prócz rozgrywki PvE, która jest główną atrakcją naszego tytułu, osoby lubiące rywalizacje będą miały możliwość gry w trybie PvP.

A Ty który tryb wybierzesz?

 

Jeśli jednak od multiplayerowych strzelanin wolisz fantasy to sprawdź koniecznie, co nowego pojawi się w grze po aktualizacji nowego sezonu nazwanego Sezonem Smoka!

The Elder Scrolls Online Elsweyr – zapowiedziano początek Sezonu Smoka