Beta trybu Blackout do Call of Duty: Black Ops 4 już dostępna na PC!

Black Ops 4 Blackout

W sobotę, 16 września rozpoczęła się otwarta beta trybu Blackout do Call of Duty: Black Ops 4. Wzorowany na battle royale tryb gry przetestujemy do niedzieli 17 września.

Wyczekujący nowego Call of Duty gracze mają okazję do spróbowania nadchodzącego fps-a. Od 16 września rozpoczęły się bowiem otwarte beta testy (od 15 września dla posiadaczy pre-orderów) trybu Blackout. Testy umożliwiają wzięcie udziału w walkach toczonych na dużych mapach, na których znajduje się do 80 graczy na raz. W betę można zagrać z poziomu serwisu Blizzard Battle.net. Próbna wersja dostępna będzie do niedzieli 17 września.

Komputerowa beta trybu Blackout do Call of Duty: Black Ops 4 nie jest jedyną opcją zagrania w nadchodzącą grę studia Treyarch. Wcześniej testy ruszyły na PlayStation 4 (od 10 września) oraz na Xbox One (od 14 września).

Co dostaniemy?

Nadchodząca odsłona strzelanin pierwszoosobowych klasycznie już pozwoli nam walczyć ze sobą w trybach multiplayerowych do 18 graczy. Wśród nich znajdziemy drużynowy deathmatch, deathmatch, tryb dominacji, znajdź i zniszcz i inne. Co klasyczne dla serii pojawi się też w niej rozbudowany tryb zombie, w którym będziemy odpierać fale umarlaków. Nowością jest za to tryb Blackout będący adaptacją battle royale na płaszczyznę Call of Duty.

Tryb pozwoli nam ścierać się z innymi graczami (do 80 na jednej mapie) na ciągle zwężającej się powierzchni. Gracze trafiają na mapę pozbawieni uzbrojenia, które muszą znajdować w rozsianych na mapie zabudowaniach. Celem jest eliminacja jak największej ilości przeciwników samemu pozostając przy życiu. W odróżnieniu od największych konkurentów (PUBG i Fortnite) na mapie poza graczami mają pojawić się inni przeciwnicy w postaci zombie. Dodatkowo w trybie pojawią się różne pojazdy, jak quad, śmigłowiec, ciężarówka czy skuter wodny. Gracze mogą grać solo, w duecie albo czteroosobowych grupach. Mapy w grze mają być wzorowane na stworzonych już planszach do poprzednich odsłon. Dlatego np. jedna z wysp będzie wzorowana na słynnej mapie Nuketown.

Black Ops 4 Blackout

Call of Duty: Black Ops 4 to wieloosobowa gra FPS tworzona przez studio Treyarch i wydawana przez Activision. Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych (jedynie na Battle.net), konsolach PlayStation 4 i Xbox One 12 października br.

Negligee: Love Stories – pierwsza gra na Steam bez cenzury

Negligee: Love Stories – pierwsza gra na Steam bez cenzury

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o