Barrage w polskiej wersji językowej już w sklepach

Barrage
źródło: materiały prasowe

Portal Games ogłosiło premierę Barrage gry sławnej za granicą, a już dzisiaj dostępnej w polskiej wersji językowej. Rozgrywka przeznaczona jest dla maksymalnie 4 graczy, a jej cena to ok. 200 zł.

Barrage to zaawansowana, ekonomiczna gra planszowa. Każdy gracz pełni rolę prezesa spółki państwowej, walczącej o prymat na rynku produkcji energii w regionie Alp. Korzystamy z technologii, by budować tamy i elektrownie wodne.

Rozgrywka

Barrage to gra polegająca na zarządzaniu zasobami i strategicznym rozmieszczaniu. Rywalizujmy o budowę swoich majestatycznych zapór. Podnosimy je, aby zwiększyć pojemność magazynowania cennej wody. Przez to dostarczamy całą potencjalną moc przez tunele ciśnieniowe, połączone z elektrownią turbin energetycznych.

Każdy z nas reprezentuje jedną z międzynarodowych firm. Gromadzimy maszyny, innowacyjne patenty i genialnych inżynierów. Wszystko to, by ubiegać się o najlepsze lokalizacje do przechwytywania i wykorzystywania potęgi wody w spornym regionie alpejskim.

Portal Games bardzo szczegółowo opisuje rozgrywkę na swojej stronie internetowej, gdzie również możemy zapoznać się z pierwszymi recenzjami gry. Jeżeli jesteście zainteresowani, więcej informacji znajdziecie tutaj. Do sprzedaży od razu trafiło rozszerzenie do Barrage: Projekt Leeghwatera. 

Darmowa planszówka – Travel Europe w wersji do wydruku

Darmowa planszówka – Travel Europe w wersji do wydruku