Obecnie w Epic Games Store można wyłapać za darmo The Messenger. Za tydzień twórcy Fortnite’a udostępnią za to Bad North – niewielką strategię z wielkim potencjałem pożerania czasu.

Epic Games Store co tydzień udostępnia darmowe gry. Obecnie trwa promocja rozpoczęta 14 października. W jej ramach możemy dostać pixelartowe The Messenger nawiązujące do starych platformówek (więcej o tym tutaj). Co czeka nasze biblioteki za tydzień?

Od 21 października na nasze dyski będziemy mogli za darmo wyłapać Bad North. Gra ta pojawiła się już na naszej stronie w postaci recenzji, do której przeczytania zachęcam pod tym linkiem, dlatego teraz tylko w dwóch słowach.

Bad North

Bad North to niewielka gra strategiczna stworzona w oparciu o grafikę wektorową. Ta kolorowa produkcja opowiada historię grupki wikingów, która uciekając przed nieznanym zagrożeniem obrania kolejne wysepki odbijając najazdy złoczyńców. Do naszej dyspozycji jest kilka typów wojsk (łucznicy, wojownicy, pikinierzy), które możemy dowolnie przemieszczać po mapie, rozwijać za zdobyte dobra i wykorzystywać ich zróżnicowane umiejętności. W produkcji jest dużo taktycznego myślenia i dynamicznych starć z wieloma ludzikami na niewielkich arenach. Każdy utracony oddział tracimy permanentnie, a po śmierci wszystkich wojaków zaczynamy od nowa, więc produkcja ma elementy rouge like’a.

Zamierzacie skorzystać z obecnej lub przyszłotygodniowej promocji na Epic Games Store? Dajcie nam znać w komentarzach!

Nowa wyprzedaż gier w Biedronce od 18 listopada

Nowa wyprzedaż gier w Biedronce od 18 listopada