Assassin’s Creed Syndicate za darmo na Epic Games Store

Obecnie w Epic Games Store można wyłapać za darmo Kingdom Come: Deliverance Aztez. W chwili ich rozdania zapowiedziano kolejną darmową grę – karciankę Faeria. Jak się jednak okazuje było to za mało i twórcy Fortnite’a poszerzają ofertę o Assassin’s Creed Syndicate.

Epic Games Store co tydzień udostępnia darmowe gry. Obecnie trwa promocja rozpoczęta 13 lutego. W jej ramach możemy dostać dwie gry planszowe. Co czeka nasze biblioteki już niedługo?

Kingdom Come: Deliverance i Aztez do wyłapania za darmo

Od 20 lutego na nasze dyski będziemy mogli za darmo karciankę  Faeria w klimatach fantasy. Takie informacje dostaliśmy niespełna tydzień temu. Jak się jednak okazuje nie będzie to jedyna darmowa produkcja. Ktoś w Epic Games Store uznał bowiem, że do promocji dołączy także Assassin’s Creed SyndicateJest to część popularnej serii, która powstała w 2015 roku i przeniosła graczy na tereny industrialnego Londynu. Wielu graczy uważa, że to jedna z najbardziej niedocenianych gier marki, ponieważ powielała rozwiązania gameplayowe które już dawno przejadły się wielu graczom którzy wyczekiwali w końcu rewolucji na miarę Assassin’s Creed Origins, które dwa lata później zostało przez graczy przyjęte wyjątkowo ciepło. Będziecie więc mieli idealną okazję przekonać się o tym czy gra była warta świeczki.

Zamierzacie zgarnąć za tydzień gry na Epic Games Store i spróbować swoich sił jako mistrz kart albo brytyjski asasyn? Dajcie nam znać w komentarzach!

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok