Anthem – nowy zwiastun i obszerny gameplay

Anthem

EA zorganizowało stream podczas którego zaprezentowana została gra Anthem. Gameplay trwał 50 minut. Twórcy opublikowali także nowy trailer produkcji.

Stream z rozgrywki Anthem poprowadzili deweloper Darrin McPharon i szef projektu – Ben Irving. Główną część wystąpienia pochłonął pokaz opcji dostosowywania i wybierania pancerzy, w których nasz bohater będzie się przemieszczał. Bogate drzewka wyboru i rozwijania pochłonęły większość, bo aż 32 z 50 minut materiału. Jednak na koniec wyczekujący gry doczekali się pokazu owego uzbrojenia w akcji. Od 32 minuty wystartował gameplay pełną gębą, gdzie twórcy w pełnej akcji sekcji przemierzali lokacje walcząc z przeciwnikami. Dla planujących zakup będzie to materiał obowiązkowy.

Poza gameplayem opublikowano także nowy fabularny zwiastun. Opowiada on o przeszłości krainy i powstaniu Legionu Świtu. Na sam jego koniec prezentowane są fragmenty z rozgrywki oraz zawartość pakietu Anthem: Legion of the Dawn Edition. Będą w nim specjalne pancerze, broń oraz dosdtęp do “dema dla VIPów”. Twórcy nie ujawnili jednak żadnych dodatkowych informacji o ww. zawartości.

Hymn na luty

Anthem swoją premierę będzie miał 22. lutego 2019 r. Za jego produkcję odpowiada BioWare, a za wydanie Electronic Arts. Trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG osadzona w stylistyce science-fiction ukaże się na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Co sądzicie o nowym gameplayu i trailerze? Zadziałał na Was hype, czy może jesteście obojętni poczynaniom twórców Mass Effecta? Dajcie nam znać w komentarzach!

Świąteczny poradnik zakupowy dla graczy

Świąteczny poradnik zakupowy dla graczy