Latarki i topory. Alan Wake i For Honor za darmo na Epic Games Store

Alan Wake - darmowa gra na Epic Game Store

Na Epic Games Store zawitały kolejne gry, które użytkownicy mogą przygarnąć za darmo. W tym tygodniu są nimi Alan Wake i For Honor.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. Tym razem jednak nie będzie to tylko jedna, a aż dwie produkcje. Są nimi Alan Wake i For Honor.

Pierwsza z gier to stworzony przez studio Remedy Entertainment survival horror wydany w 2010 roku na konsolach Xbox 360 a dwa lata później także na komputerach osobistych. Opowiada on historię tytułowego Alana Wake’a – pisarza, który w poszukiwaniu weny przyjeżdża do miasteczka na amerykańskiej prowincji. Jednak już po kilku chwilach okazuje się, że miasteczko nie jest takim jakie się wydaje – opanowuje je tajemnicza siła reprezentowana mrokiem, a nasz bohater wyposażony w główną broń – światło – przemierza kolejne lokacje odkrywając, że toczące się wydarzenia są wyciągnięte z kartek powieści podpisanej jego nazwiskiem. On sam jednak nie pamięta, by kiedykolwiek ją pisał.

Kolejna produkcja – For Honor – to hack and slash stworzony i wydany przez Ubisoft. Gra zadebiutowała w 2017 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Pozwala ona wcielać się graczowi w nietypowe połączenie bohaterów, albowiem spaja w jednym uniwersów wikingów, samurajów i rycerzy. Choć For Honor posiada kampanię single player to głównym jej daniem są potyczki pomiędzy graczami. Przygotowany na potrzeby gry system walki wymaga bardzo dokładnego sterowania postacią, unikania ataków i wyprowadzania własnych w odpowiednim momencie. Jest to walka oparta w pełni na animacjach, wyczuciu i znajomości hitboxów.

Obydwa tytuły możecie przypisać do swojego konta od 2 do 9 sierpnia. Aby je zdobyć musicie tylko zalogować się na swoim koncie Epic Games Store, odnaleźć ich profile w sklepie (dla ułatwienia – Alan Wake, For Honor) i kliknąć “za darmo” a następnie sfinalizować “zakup”. Produkcja zostanie w Waszej bibliotece na stałe.

Koniec podwójnych gierek. Nie za dobrze się zrobiło?

A za tydzień dostaniemy już nie dwie, ale jedną grę. Nie należy się jednak zbytnio smucić, ponieważ również będzie to oferta, która może zainteresować wielu graczy. Od 8 sierpnia na Epic Games Store pojawi się darmowe GNOG – nietypowa i abstrakcyjna gra logiczna, w której wykonujemy szereg zadań myślowych w świecie złożonym z wymyślnych kształtów i teł na rozmaitych wielowymiarowych planszach. Gra zasłynęła swoim nietuzinkowym pomysłem i finezyjnym wykonaniem.

Alan Wake - darmowa gra na Epic Game Store GNOG

I tak właśnie przedstawia się oferta darmowych gier Epic Games Store na ten tydzień. Jesteście zainteresowani takimi produkcjami? Przypiszecie je do swojego konta? Dajcie nam znać w komentarzach!

League of Legends – Opis zmian Patch 9.15

League of Legends – Opis zmian Patch 9.15

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o