10 najlepszych obniżek na Fanatical

10 najlepszych obniżek na Fanatical

Całkiem niedawno rozpoczęła się letnia wyprzedaż na Fanatical (niegdysiejszym Bundle Stars). Na jakie oferty warto zwrócić uwagę?

Lato to okres, w którym można wyłapać wiele interesujących nas tytułów po okazyjnych cenach. Nie inaczej ma się sprawa z promocjami przygotowywanymi dla nas przez strony zajmujące się stricte sprzedażą paczek growych. Pomimo długiego braku dobrych bundli na Humble Bundle nie musimy zwieszać głowy ze zrezygnowaniem.

10 najlepszych obniżek na Fanatical

Fanatical, czyli niegdysiejsze Bundle Stars z okazji swojej letniej wyprzedaży oferuje kilka interesujących tytułów. My wybraliśmy 10 (naszym zdaniem) najciekawszych propozycji:

  1. Monster Hunter: World (-20%, 215,49 zł)
  2. Doom (-67%, 40,2 zł)
  3. Yakuza 0 (-15%, ~73 zł)
  4. XCOM 2 Collection (-55%, ~174 zł)
  5. Middle-earth: Shadow of War Gold Edition (-68%, ~137 zł)
  6. Total War: WARHAMMER (-75%, ~64 zł)
  7. Wolfenstein II: The New Colossus (-67% ~86 zł)
  8. Wolfenstein: The New Order (-50% ~43 zł)
  9. Omensight (-15% ~61 zł)
  10. Fallout 4 (-67% ~42 zł)

Zdecydowanym faworytem wśród kupowanych na promocji gier jest Monster Hunter: World, w którym to wcielamy się w łowcę potworów i badamy nowy kontynent nazwany Nowym Światem. Podczas naszej podróży natkniemy się na coraz silniejsze potwory i otrzymamy na nie odpowiednie zlecenia. (Cena na Steam 259 zł)

Kolejną wartą rzucenia okiem propozycją jest świetny Omensight, w którym to pokierujemy losami Herolda zwiastującego nadejście końca świata. Morderstwa, intrygi i wiele wiele innych historii, które trzymają gracza w napięciu przez całą grę gwarantowane!

Dooma chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, kosmiczna naparzanka FPS a w roli naszego przeciwnika demony. Warto wspomnieć, że oferta zawiera także wszystkie 3 DLC. A, no i warto zagrać chociażby dla muzyki.

Dla fanów serii XCOM, paczka zawierająca podstawową wersję gry, rozszerzenie War of the Chosen oraz 4 DLC to nie lada gratka. Ta turowa strategia taktyczna osadzona w realiach science-fiction poprowadzi nas do walki o odzyskanie zajętej przez kosmitów Ziemi.

Jak można zauważyć, temat obniżek na Fanatical został potraktowany w taki sposób, aby każdy zainteresowany znalazł coś dla siebie (Autor tekstu sam zainwestował w kilka propozycji 🙂 ). Warto także wspomnieć, że dla gier, które nie zostały objęte obniżką można zastosować kod SUMMER10, obniżający wartość zakupu o 10%.

Czy w sierpniu doczekamy się jeszcze dobrych ofert od pozostałych stron bundlowych? Miejmy nadzieję że tak.

Zdobywanie przyjaciół według Bethesdy

Jak zdobyć przyjaciół w Fallout 76

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o