Vito Bambino jest właśnie w trakcie trasy koncertowej Luv tu da max! 6 kwietnia 2024 wystąpił w poznańskim klubie B17.
W ubiegłym roku artysta wydał drugi solowy album. Na koncercie mieliśmy okazję posłuchać twórczości z obu płyt Vito. Poniżej fotorelacja z koncertu w Poznaniu.























![Barry Stock (Three Days Grace): Jesteśmy na scenie od lat i mamy się dobrze [wywiad]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Summer-Punch-Festival-piatek-fot.-Natalia-Nazar-115-218x150.jpg)

