Three Days Grace zagrali w Stodole
Galeria Muzyka Wydarzenia

Three Days Grace zagrali w Stodole – fotorelacja

8 lipca 2017 roku, Three Days Grace zagrali w Stodole. Był to kolejny przystanek na wschodnioeuropejskiej trasie koncertowej.

Muszę przyznać, że Three Days Grace mają niesamowitych fanów! Mam za sobą na prawdę wiele koncertów, ale nie wiem czy kiedykolwiek widziałam aby cała publika zgromadzona w klubie skakała i tak głośno wykrzykiwała swój zachwyt. Myślę, że Matt Walst również był pod dużym wrażeniem jak ja. Pochwalił swoich fanów, mówiąc, że są najlepszą publicznością jaką widział na tej trasie koncertowej. Nic dziwnego, tak dobrze śpiewający tłum na każdym zrobiłby ogromne wrażenie!

Poniżej kilka zdjęć z tego energetycznego koncertu, który trwał zdecydowanie za krótko! Miejmy nadzieję, że chłopaki z Three Days Grace szybo zatęsknią za Polskimi fanami i niedługo znów u nas zawitają.

Marlena Henrysiak
Mieszanka Małej Mi i Wildeckiego Szatana, o którym śpiewa Pidżama Porno! Mały, nieco ześwirowany, wredny rudzielec z masą marzeń i co rusz nowymi pomysłami, a przy tym skromna studentka kulturoznawstwa i historii sztuki na UAM w Poznaniu. Amatorsko fotografka i aktorka. Miłośniczka książek, teatru, kotów, wszelkich podróży oraz koncertów. Kultura i sztuka są dla niej jak tlen!
https://www.facebook.com/Marlena-Henrysiak-fotografia-142771082461871/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *