SPEKTAKL RAPSODIA Z DEMONEM – OSTATNI RAZ W SEZONIE (fotorelacja)

W piątek, 23 czerwca spektakl Rapsodia z demonem został zagrany na deskach Teatru Rampa po raz ostatni w tym sezonie. Było to genialne widowisko, które będzie można jeszcze wspominać przez długi czas.

Obsada tworząca spektakl Rapsodia z demonem wczoraj dała fenomenalny popis swojego talentu. Prezentowała się następująco: Erwin – Kuba Molęda, Mistrz – Jakub Wocial, Ida & Idalia – Natalia Piotrowska, Kacper – Maciej Pawlak, Królowa – Basia Gąsienica Giewont, Ignacja – Brygida Turowska, Aspazja – Agnieszka Fajlhauer, Tv Host – Robert Tondera.

Rapsodia to więcej niż musical oparty na największych przebojach legendarnej grupy Queen. Jest to zrobione z rozmachem show, podczas którego publiczność odgrywa ważną rolę. Włączenie jej do aktywnego udziału okazuje się znakomitym pomysłem i przekłada się na jeszcze lepszy odbiór Rapsodii. Dużo zależy od ich interakcji z aktorami robiącymi wszystko, żeby włączyć nas do zabawy. Wczorajszego wieczoru można było poczuć się jak na koncercie rockowym. Ludzie wstali z miejsc, znakomicie się bawili, tańcząc i klaszcząc. Rozlegały okrzyki i gwizdy zadowolenia. Artyści, w ramach podziękowania, otrzymali kwiaty i prezenty od fanów.

Zapraszam do obejrzenia kilku pamiątkowych zdjęć, które zrobiłam w czasie ukłonów.