Mr. Tea, Eucaliptus i Radioslam
Galeria Muzyka

Mr. Tea, Eucaliptus i Radioslam w Klubie u Bazyla [fotorelacja]

W ubiegły piątek, 29 września 2017 roku, w poznańskim Klubie u Bazyla, zaprezentowały się trzy kapele: Mr. Tea, Eucaliptus i Radioslam. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Mr. Tea – to grupa pięciu zwariowanych kumpli, których połączyła wspólna zajawka – granie ciężkiej muzy i agresywnych riffów przeplatanych schizowymi melodiami. Zespół powstał w 2016 roku w Poznaniu i wtedy także ukazał się ich album demo „Tea Time”. Do tej pory udało im się zagrać kilkadziesiąt koncertów, na których dzielili scenę z takimi kapelami jak HOPE, Materia, The Sixpounder, Yerlam, Bracia Figo Fagot, Infected Rain.

Eucaliptus – zespół założony w czerwcu roku 2016 w Śremie z inicjatywy Krzysztofa Szulca (wokal) i Leszka Grodka (bas). Wraz z Adrianem Woroch, który później dołączył do zespołu jako perkusista. Bazując na muzyce stonerowej, grunge’owej oraz rock’n’rollu, grupa stworzyła własny, energiczny gatunek muzyczny. W maju tego roku ukazała się pierwsza płyta Eucaliptusa, zatytułowana „Feel The Shag” i rozchodzi się w błyskawicznym tempie. W sierpniu doszło do zmian w składzie zespołu. Basistę – Leszka Grodka zastąpił Wojciech Łagoda.

Radioslam – to połączenie muzyki rockowej z wybuchową energią płynącą na żywo podczas scenicznych występów. Mimo, że Zespół jest na początku kariery muzycznej, dzięki licznym koncertom, grono fanów stale powiększa się – zarówno w kraju jak i zagranicą!

Marlena Henrysiak

Mieszanka Małej Mi i Wildeckiego Szatana, o którym śpiewa Pidżama Porno! Mały, nieco ześwirowany, wredny rudzielec z masą marzeń i co rusz nowymi pomysłami, a przy tym skromna studentka kulturoznawstwa i historii sztuki na UAM w Poznaniu. Amatorsko fotografka i aktorka. Miłośniczka książek, teatru, kotów, wszelkich podróży oraz koncertów. Kultura i sztuka są dla niej jak tlen!

https://www.facebook.com/Marlena-Henrysiak-fotografia-142771082461871/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *