“Kobiety na skraju załamania nerwowego” w Teatrze Rampa [fotorelacja]

W piątek, 6 października, w Teatrze Rampa odbyła się polska prapremiera musicalu Kobiety na skraju załamania nerwowego według słynnego filmu Pedro Almodóvara. Było w znakomite widowisko, obfitujące zarówno w momenty komediowe, jak i dramatyczne, pokazujące skomplikowaną i zmienną naturę kobiet.

Całość wyreżyserowała Dominika Łakomska. Autorami inscenizacji są Jakub Wocial oraz Santi Bello, który również opracował choreografię. Artystom towarzyszył genialny band pod kierunkiem Jana Stokłosy, który odpowiadał za całą stronę muzyczną spektaklu.

Obsada tworząca Kobiety na skraju załamania nerwowego dała fenomenalny popis swojego talentu. Prezentowała się następująco: Małgorzata Regent (Pepa), Anna Sztejner (Lucia), Paulina Grochowska (Candela), Natalia Piotrowska (Marisa), Marta Wardyńska (Paulina), Michalina Sosna (Cristina), Dariusz Kordek (Ivan), Maciej Pawlak (Carlos), Sebastian Machalski (Taksówkarz). 

Widać było, że Kobiety z miejsca podbiły serca widzów, którzy od entuzjastycznie reagowali na wydarzenia odgrywające się na scenie. Artyści, w ramach podziękowania, otrzymali mnóstwo kwiatów oraz długą i entuzjastyczną owację na stojąco.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych podczas ukłonów.