4 lipca 2021 roku w Gorzowie Wielkopolskim wystąpiła Renata Przemyk. Nie zabrakło również gości specjalnych.
Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim wraz z inicjatywą Dobry Wieczór Gorzów, utworzyło cykl koncertowy zatytułowany Miej czas na koncerty. Do tej pory wystąpili tacy artyści jak Kroke, Zamilska, Król, czy Majka Jeżowska.
4 lipca 2021 roku wystąpiła Renata Przemyk. Na koncercie artystki – prócz Leskiego oraz Buslava – wystąpił kolejny gość i był to ich pierwszy, wspólny występ w ramach promocji albumu muzycznego, Renata Przemyk i Mężczyźni. Mowa tu o Igorze Herbucie, z którym wokalistka zaśpiewała utwór Kochana.















![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)

![Barry Stock (Three Days Grace): Jesteśmy na scenie od lat i mamy się dobrze [wywiad]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Summer-Punch-Festival-piatek-fot.-Natalia-Nazar-115-218x150.jpg)