Camping Hill i Ciabatta w Klubie u Bazyla [fotorelacja]

Camping Hill i Ciabatta

Wczoraj – 23 listopada 2017 – na scenie Klubu u Bazyla, zaprezentowali się: The Shvagiers, Camping Hill i Ciabatta. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z dwóch ostatnich koncertów.

The Shvagiers – trio zupełnie różnych chłopaków, którzy w czerwcu 2016 spotkali się w śremskich podziemiach, by bazując na muzyce Organka, The Hives, Joe Bonamasa, People of the Haze, Jet i The Clash stworzyć własną definicję rock’n’roll’u i blues rock’a

Muzykę Camping Hill można określić jako połączenie funkowych inspiracji ze starym, dobrym, wchodzącym w brudne, grungowe zagrywki – rock’n’rollem. To co mają w głowach, przenoszą na scenę i wychodzi z tego nieziemskie widowisko. Energia wydobywana z ich dźwięków jak i charakterystycznego ruchu scenicznego wypełnia każdą, nawet najbardziej zagubioną duszyczkę i sprawia , że chce się skakać, tańczyć i śpiewać.

Muzyczny przysmak przyrządzony z pięciorga młodych i nietuzinkowych składników, doprawionych szczyptą brawury, garścią nieszablonowych zagrywek i wiadrem pozytywnej energii. Serwując szeroko pojęte, rockowe klimaty łączy satysfakcję z gry oraz pyszną zabawę, czego efektem są rozgrzewające, przystępne dla każdego wypieki. Smakowicie wyrastający na najlepszych poznańskich drożdżach już nie może się doczekać by rozsadzić kolejny piekarnik.

Źródło: https://www.facebook.com/events/1161195554014170/