Żeńska wersja Jasona Bourne’a – Blake Lively

Blake Lively to aktorka, która największą popularność zyskała dzięki grze w serialu pt. Plotkara (2007-2012). Tym razem zobaczymy ją w zupełnie nowej roli! Odegra ona kobiecą wersję Jasona Bourne’a. 

“The Rhythm Section”

Producenci serii o Jamesie Bondzie szykują nowy szpiegowski film pt. The Rhythm Section. Będzie on jednak bardziej osadzony w klimatach filmów o Jasonie Bourne, niż Agencie 007. Produkcja zostanie zrealizowana na podstawie powieści Marka Burnella, których fabuła przedstawia historię Stephanie Patrick – kobiecie całkowicie załamanej po tragicznej, lotniczej śmierci swoich najbliższych. Sama Stephanie miała również znaleźć się na pokładzie. Wiadomość o tym, że to nie był wypadek, motywuje ją do zmiany swojego życia, a co za tym idzie, obrania nowego celu, jakim będzie odkrycie prawdy i znalezienie winnych śmierci jej ukochanych.

Blake Lively

Przed Blake Lively interesujące wyzwanie. W takiej roli jeszcze jej nie widzieliśmy! Aktorka z każdym zawodowym wcieleniem udowadnia nam, że posiada nie tylko ładną buźkę, ale także i talent. Czy sprawdzi się jako żądna zemsty agentka? Na odpowiedź musimy trochę poczekać, ale z całą pewnością zapowiada się ciekawa produkcja, obok której nie należałoby przejść obojętnie.

Źródło zdjęcia: http://celebmafia.com/