Zapowiedzi nowości w Netflixie – luty 2017

Wiedźmin

Jak już pewnie domyśliliście się po tytule wpisu od dziś możecie spodziewać się comiesięcznej zapowiedzi nowości w serwisie Netflix. Poniżej prezentuję listę wybranych nowości, które pojawią się w serwisie w bieżącym miesiącu.

10 II

You Her Me

Ponieważ zbliżają się Walentynki, zaczynamy bardziej lub mniej romantycznie. Serial o małżeństwie, które postanawia dodać pikanterii swojemu życiu seksualnemu poprzez wynajęcie escort girll. Oboje zakochują się w dziewczynie…

scene-10-34-21-1
fot. Darko Siman / Neteflix

Abstract: Sztuka designu

Ośmioodcinkowy program dokumentalny prezentuje sylwetki projektantów z różnych dyscyplin. Widzowie będą mieli okazję zajrzeć do warsztatów najlepszych projektantów na świecie.

abstract-sztuka-designu_s1_niemann_00337rc
fot. Kase Film/Netflix

 

14 II

Girlfriend’s Day

Netflix and Chill w Walentynki? Proszę bardzo! Bob Odernik popularny dzięki roli Saula Goodmana z Breaking Bad i Better call Saul tym razem wciela się w rolę odnoszącego swego czasu sukcesy pisarza. Ray Wentworth próbując wzbudzić w sobie uczucia, które niegdyś uczyniły go wielkim pisarzem, zostaje uwikłany w kłopoty w związku z morderstwem, którego jest świadkiem. Jednocześnie stara się stworzyć idealną kartkę na tytułowe Święto Dziewczyny.

Girlfriend's Day
Robb Rosenfeld / Netflix
girlfriends-day_keyart
plakat Girlfriend’s Day

 

17 II

Chef’s Table

Trzeci już sezon programu dokumentalnego, ukazującego pracę od kuchni… prestiżowych szefów kuchni. Program zabiera widzów do restauracji w różnych zakątkach świata. Każdy odcinek to historia innego kucharza i jego restauracji. Ich listę prezentujemy poniżej:

Alex Atala, Dom (Brazylia)

 

Ana Ros, Hiša Franko (Słowenia)

 

Dominique Crenn, Atelier Crenn (Stany Zjednoczone)

 

Enrique Olvera, Pujol (Meksyk)

 

Gaggan Anand, Gaggan (Tajlandia)

 

Grant Achatz, Alinea, Next, The Aviary (Stany Zjednoczone)

 

chef_2_kwan_02040r
fot. Se young. Oh. /Netflix

 

Powyżej mój wybór czterech tytułów, które będzie można obejrzeć w najbliższym czasie. Netflix słynie z interesujących serii dokumentalnych, dlatego myślę, że warto obejrzeć chociaż odcinek jednej nich. Pary, które Walentynki wolą spędzić w domu, również znajdą coś dla siebie. Sam – tak! – na pewno obejrzę Girlfriend’s Day choćby ze względu na genialnego Boba Odernika.