Nie tylko Stranger Things. Zapowiedzi Netflixa, które musisz zobaczyć

Kolejne sezony seriali Netflixa nie tracą na popularności. W ostatnim tygodniu pojawiły się zwiastuny i materiały promocyjne seriali. Wśród nich nowości i kontynuacje minionych sezonów. 

Stranger Things – reklama The Starcourt Mall

W materiale promocyjnym Stranger Things otrzymujemy reklamę nowego domu handlowego w Hawkins. Na miejscu klienci będą mogli zrobić zakupy odzieżowe w The Gap, wybrać lekturę w Waldenbooks czy muzykę w SamGoody. Po tym wszystkim zrelaksować się w Scoops Ahoy Ice Cream shop. To właśnie w lodziarni widzowie będą mieli okazję poznać Robin (Maya Hawke), gdzie pracuje razem ze Stevem (Joe Keery).

Mamy informacje o obsadzie Stranger Things 3!

Rozczarowani

Widzowie Rozczarowanych zostaną przeniesieni do upadającego fantastycznego królestwa, w którym absurdalne przygody przeżywa młoda, niestroniąca od trunków królewna oraz jej dwóch przyjaciół: elf Elfo i demon Lici. Napotkają na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków.

Nowy serial Netflixa
Plakat Rozczarowanych

Głosu serialowym postaciom użyczyli Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) i Eric Andre (“Luci”) oraz John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding i Lucy Montgomery.

Narcos: Mexico

W czwartym sezonie Narcos przenosimy się do Meksyku. Narcos: Mexico pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy.

Widzowie bądą świadkami narodzin kartelu z Guadalajary. Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje narkotykowe imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) i jego rodzina przeprowadzają się z Kalifornii do Guadalajary. Tam rychło okazuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było się spodziewać Kiki zbiera informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu i wojny z narkotykami. Narcos: Mexico to produkcja Gaumont Television dla Netflixa. Producentem wykonawczymi są: Eric Newman (showrunner), José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard. Tymczasem w sieci pojawiły się dwa fotosy z nadchodzącego serialu prezentujące postaci Kikiego Camareny i Miguela Ángela Féliksa Gallardo.

Michael Peña wcieli się w rolę Kikiego Camarenę, agenta DEA działającego pod przykrywką, który dociera do wartościowych informacji na temat Féliksa i  kartelu z Guadalajary. Szybko odkrywa, że nie docenił Gallardo i jego wyrafinowanego systemu.

Nowy serial Netflixa
Michael Peña w Narcos: Mexico

Diego Luna zagra Miguela Ángela Féliksa Gallardo, szefa kartelu z Guadalajary, jednego z największych baronów narkotykowych w historii Meksyku, prekursora handlu narkotykami w tym kraju.

Nowy serial Netflixa
Diego Luna w Narcos: Mexico

Nightflyers

Ośmioro naukowców i człowiek o nadprzyrodzonych zdolnościach wyruszają w wyprawę na kraniec Układu Słonecznego z nadzieją na odnalezienie obcych form życia. Przychodzi im zmierzyć się z przerażającymi zdarzeniami, przez co zaczynają tracić do siebie zaufanie. Pomyślne zakończenie wyprawy staje pod znakiem zapytania.

Nightflyers to serial oparty na opowiadaniu George’a R.R. Martina, które w Polsce ukazało się pod od tytułem Wędrowcy.  Za produkcję odpowiada Universal Cable Productions we współpracy z Netflixem. Funkcję producenta wykonawczego pełnią: George R. R. Martin oraz Jeff Buhler (showrunner  i autorem scenariusza do adaptacji opowiadania). Producentami wykonawczymi są również Brian Nelson, Mike Cahill i Andrew McCarthy, a także Gene Klein, David Bartis i Doug Liman z Hypnotic; Alison Rosenzweig i Michael Gaeta z Gaeta Rosenzweig Films oraz Lloyd Ivan Miller i Alice P. Neuhauser z Lloyd Ivan Miller Productions.

Nowy serial Netflixa - Nightflyers
NIGHTFLYERS — “The Sacred Gift”  Epizod 06  (Photo by: Bernard Walsh/Syfy)

Gretchen Mol (“Zakazane imperium”) wystąpi w serialu jako Dr. Agatha Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken (“The Night Shift”) jako Karl D’Branin, David Ajala (“Szybcy i Wściekli 6”) jako Roy Eris, Sam Strike (“EastEnders”) jako Thale, Maya Eshet (“Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Lommie, Angus Sampson (“Fargo”) jako Rowan, Jodie Turner-Smith (“Ostatni okręt”) jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O’Byrne (“Za wszelką cenę”) jako Auggie.

Serial Nightflyers zadebiutuje na Netflixie w 2019 r. Pierwszy sezon będzie się składał z 10 odcinków.

Marvel’s Iron Fist – data drugiego sezonu

Marvel’s Iron Fist to historia miliardera Danny’ego Randa (Finn Jones), który dzięki mistrzowskiemu opanowaniu sztuk walki i umiejętności przywoływania niezwykłej mocy Żelaznej Pięści, zwalcza rujnującą Nowy Jork przestępczość.

W drugim sezonie widzowie będą obserwować dalszej przemiany Danny’ego, który spróbuje odnaleźć swoją drogę w obcym i brutalnym świecie, poznając przy tym prawdę o samym sobie. W tym sezonie Danny przyrzekł, że po odejściu Daredevila to on weźmie na siebie misję ochrony miasta. Tymczasem Iron Fist musi zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami, aby uchronić nie tylko miasto, ale także bliskie mu osoby.

Nowy serial Netflixa
Marvel’s Iron Fist

W drugim sezonie ​Marvel: Iron Fist wystąpią: Finn Jones (Danny Rand), Jessica Henwick (Colleen Wing), Sacha Dhawan (Davos), Tom Pelphrey (Ward Meachum), Jessica Stroup (Joy Meachum), Simone Missick (Misty Knight) oraz po raz pierwszy Alice Eve w roli Mary Walker.

Przeczytaj recenzję serialu Netflixa Marvel’s The Punisher

Marvel’s The Punisher – wolność okupiona krwią – recenzja

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o