Wiedźmin – pierwszy zwiastun serialu Netflixa

Zgodnie z zapowiedziami, podczas trwającego San Diego Comic Con, podczas dedykowanego panelu, zaprezentowano pierwszą oficjalną zapowiedź Wiedźmina. W spotkaniu wzięli udział odtwórcy głównych ról z nadchodzącego serialu Henry Cavill, Anya Chalotra, i Freya Allan razem z twórczynią, Lauren S. Hissrich.

Na początku miesiąca mieliśmy okazję obejrzeć plakat i garść fotosów, które producenci udostępnili na serialowych social mediach. Możemy na nich zobaczyć: Geralta (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan) oraz logo i elementy kreacji graficznej serialu.

Wiedźmin to oparty na uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego serial. Geralt, Wiedźmin, poszukuje przeznaczenia w niegościnnym świecie, gdzie ludzie potrafią być gorsi od potworów. U jego boku stoi potężna czarodziejka i tajemnicza, nastoletnia księżniczka. Razem stawią czoła wielu niebezpieczeństwom.

Zwiastun serialu pełen jest magii i przemocy. Zobaczymy w nim Geralta, Yennefer i Ciri oraz inne postaci ze świata Wiedźmina. Świata, który w zwiastunie prezentuje się bardzo brutalnie, surowo i ponuro. Jaki będzie serial? To trudno przewidzieć, dopóki nie ukaże się na platformie Netflix.

Wiedźmin – plakat i fotosy

Tymczasem