Wiedźmin – plakat i fotosy

Kampania promocyjna serialu Wiedźmin nabiera tempa. Producenci udostępnili plakat, garść fotosów i uruchomili dedykowane kanały w social mediach.

To jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali oryginalnych Netflixa. Miłośnicy świata Wiedźmina mogą wreszcie śledzić informacje o serii za pośrednictwem oficjalnych social mediów.

Znajdziemy tam pierwsze zdjęcia głównych bohaterów: Geralta (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan) oraz logo i elementy kreacji graficznej serialu.

https://www.facebook.com/WiedzminNetflix/videos/2339968036275755/

Już 19 lipca w ramach San Diego Comic Con odbędzie się panel serialu, w którym udział wezmą Cavill, Chalotra, i Allan razem z twórczynią serialu, Lauren S. Hissrich. Tam zostanie też pokazana pierwsza oficjalna zapowiedź Wiedźmina!

Oparty na serii opowiadań i powieści Andrzeja Sapkowskiego serial, to opowieść o przeznaczeniu i patchworkowej rodzinie. Geralt, łowca potworów, poszukuje swojego przeznaczenia w świecie, gdzie od straszliwych potworów gorsi bywają ludzie. Towarzyszyć mu będzie potężna czarodziejka i tajemnicza, młoda księżniczka. Trio będzie musiało razem stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o