W czym zobaczymy Millie Bobby Brown ze Stranger Things?

Millie Bobby Brown podbiła serca widzów serialu Stranger Things rolą Jane Ives, znanej także jako Eleven. Trzynastolatka nie zwalnia tempa i  jak donoszą najnowsze informacje, dopiero zaczyna swoją karierę.

Brown nie ma w planach rezygnować ze swojej roli w Stranger Things, a to oznacza, że młodą aktorkę czeka ogrom pracy. Niedawno do sieci trafiła informacja, że w 2019 roku wystąpi bowiem w Godzilla: The Kings of Monsters jako Madison Russell, a w rolę jej rodziców wcielą się Kyle Chandler i Vera Farmiga. Na tym jednak Millie nie kończy, zaproponowano jej bowiem także rolę w kontynuacji Opowieści z Narnii.

Minęło już 7 lat od premiery Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu, jednak fascynacja magicznymi przygodami nigdy nie przeminęła. Szykuje się wielki powrót filmu przygodowego – Opowieści z Narnii: Srebrne Krzesło. Millie Bobby Brown zaproponowano rolę Jil, jedną z głównych postaci,  jednak to, czy ją przyjęła, nie zostało jeszcze potwierdzone. Byłby to jednak pewny sukces dla produkcji, biorąc pod uwagę fakt, że Millie jest jedną z bardziej rozpoznawanych dziecięcych aktorek branży rozrywkowej.

Data premiery Srebrnego Krzesła nie jest jeszcze znana.