Valerian i miasto tysiąca planet – premiera w Cinema City

Valerian i miasto tysiąca planet
© 2016 VALERIAN SAS – TF1 FILMS PRODUCTION

Valerian i Miasto Tysiąca Planet – najgorętszy hit tego lata w Cinema City i 4DX!

Czy chcesz przeżyć fascynujące przygody i polecieć razem z najlepszymi kosmicznymi agentami – Valerianem i Laureline – do międzygalaktycznej metropolii Alpha, by zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata? Premiera najbardziej widowiskowej produkcji tego lata –  Valerian i Miasto Tysiąca Planet  już w piątek 4 sierpnia w Cinema City w formacie 2D i 3D. Jeśli jesteś spragniony ekstremalnych wrażeń, zapraszamy do sal ŠKODA 4DX, gdzie za sprawą rewolucyjnej technologii 4DX, oddziałującej na wszystkie zmysły, naprawdę poczujesz się jak w kosmosie. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

 

 

Valerian i Miasto Tysiąca Planet to nowy, olśniewający wizualnie film Luca Bessona, słynnego reżysera  Leona zawodowcaPiątego elementu i  Lucy. Ten długo wyczekiwany film największego europejskiego wizjonera kina, powstał na podstawie kultowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mézi?resa, który przez dekady inspirował pokolenia artystów, pisarzy i filmowców.
–  Valerian zawładnął moją wyobraźnią, gdy miałem 10 lat. Przeniesienie komiksu na duży ekran było moim największym marzeniem, które nareszcie się spełniło. Idąc do kina, przygotujcie się na fantastyczną zabawę i masę rzeczy do odkrycia. Samych kosmicznych ras jest okrągła setka! Jestem przekonany, że wyłapanie wszystkich smaczków, które zawarliśmy w filmie, będzie wymagało dwóch, a nawet trzech seansów! – mówi Luc Besson.

Najdroższy nieamerykański film

Valerian i Miasto Tysiąca Planet  to najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA. Budżet produkcji przekroczył 208 milionów dolarów, z czego 70% stanowią wydatki na efekty specjalne! Jeśli chcesz przeżyć ekstremalne, międzygalaktyczne przygody, zapraszamy do sal ŠKODA 4DX! Z rewolucyjną technologią 4DX, która oddziałuje na wszystkie zmysły, przeniesiesz się wprost z XXI do XXVIII wieku! Lataj w międzygalaktycznych przestworzach, poczuj kosmiczny pył na własnej skórze i walcz razem z Valerianem i Lauraline, by ocalić wszechświat!
W obsadzie filmu znalazły się gorące nazwiska świata kina, muzyki i modelingu. Wystąpią w nim m.in.: Dane DeHaan ( Na śmierć i życie, Niesamowity Spider-Man 2), Cara Delevingne (Legion Samobójców), , Rutger Hauer, Herbie Hancock, Ethan Hawke, John Goodman, Clive Owen oraz Rihanna.

Valerian i miasto tysiąca planet
Cara Delevingne © 2016 VALERIAN SAS – TF1 FILMS PRODUCTION
Valerian i miasto tysiąca planet
Clive Owen © 2016 VALERIAN SAS – TF1 FILMS PRODUCTION
Valerian i miasto tysiąca planet
© 2016 VALERIAN SAS – TF1 FILMS PRODUCTION
Valerian i miasto tysiąca planet
Dane DeHaan © 2016 VALERIAN SAS – TF1 FILMS PRODUCTION

Film Valerian i Miasto Tysiąca Planet można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D oraz w salach ŠKODA 4DX w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Informacja prasowa dzięki uprzejmości Cinema City