THE PUNISHER – nowe szczegóły na temat serialu Netfixa

The Punisher

The Punisher, czyli kolejna produkcja Marvela zadebiutuje na platformie Netflixa już w tym roku. Czego możemy spodziewać się po tej serii? Kilka szczegółów zdradził sam Stephen Surjik.

Stephen Surjik – wcześniej odpowiedzialny za kilka odcinków Daredevila, wypowiedział się na temat nowej produkcji The Punisher.

Nie mogę powiedzieć zbyt dużo, ponieważ umowa poufności, którą podpisałem z Marvelem, jest dość obszerna, ale już skończyliśmy. Jakiś czas temu wyreżyserowałem finał Punishera, więc siedzi teraz w post produkcji. Wydaje mi się, że mogę wam zdradzić, że jest niesamowity!

Ponadto zapewnia, że serial będzie znacznie różnił się od pozostałych produkcji Marvela, a sama postać Punishera w dużej mierze oparta będzie na motywie zemsty.

Punisher różni się w porównaniu do innych produkcji telewizyjnych Marvela tym, że będzie to „adult drama”. Nie ma tu supermocy. Punisher jako postać jest oparty głównie na zemście. Jego rodzina stała się ofiarą strasznych rzeczy, ale jako bohater Frank Castle jest bardzo dobrze znany i podejście do niego jest inne niż w przypadku pozostałych seriali.

W serialu zagrają między innymi:  Jon Bernthal, Jason R. MooreEbon Moss-Bachrach, Deborah Ann Woll, Michael Nathanson, Daniel Webber, Paul Schulze, Amber Rose Revah oraz  Jaime Ray Newman.

Premiera serialu The Punisher zaplanowana jest na 2017 rok.