The Originals zakończy się na 5 sezonie!

Serial The Originals został stworzony na podstawie The Vampire Diaries. Dokładnie rok po wyemitowaniu ostatniego odcinka The Vampire Diaries, showrunner The Originals, Julie Plec, ogłosiła, że nadchodzący 5 sezon będzie ostatnim.

Fakt, iż The Originals skończy się wraz z nadchodzącym sezonem był na początku tylko spekulacją, a potwierdzenie go okazało się niemiłą niespodzianką. Tego rodzaju plotki pojawiły się jeszcze przed finałem sezonu 4-go, jednak nikt nie myślał, że zostaną one potwierdzone. Większość fanów nie jest zadowolona z tego faktu, w szczególności, że często spinoff był bardziej doceniany od TVD. Wiadomość o kończącym się sezonie spotkała się z negatywnymi opiniami fanów serialu.

W ostatnim odcinku 4 sezonu, który widzieliśmy pod koniec czerwca, rodzina Mikaelson została rozdzielona. Hope – niezwykle potężna 7-letnia czarownica została wysłana do magicznej szkoły, którą mogliśmy zobaczyć w finale The Vampire Diaries. Nie wiemy jednak, jak potoczą się losy jej rodziny i kto powróci w 5 sezonie. Wiemy natomiast, że akcja będzie dziać się w najbliższej przyszłości, gdzie Hope nie będzie już małą dziewczynką, a nastolatką.

The Originals Comic-Con® 2017 – The Final Season

The final season of The Originals is coming soon to The CW.

Publié par The Originals sur samedi 22 juillet 2017

Powstanie nowy serial o wampirach?

Podczas finału serii The Vampire Diaries, Julie Place powiedziała, że myśli o innym spinoffie TVD.  Czy wraz z kończącym się spinoffem The Originals mamy się szykować na rozpoczęcie czegoś nowego? Place powiedziała:

„It all brings it back to what I see as a future for either The Originals or another piece of the franchise to launch off of the end of The Originals. So I look forward to being able to play around in that sandbox and see if I can make something of it”

Możemy się spodziewać jakiegoś nowego projektu od Place, który będzie przyszłością The Originals. Natomiast nie ma żadnej wzmianki ani konkretnych informacji, czego niedoszły spinoff miałby dotyczyć i czy w rezultacie dojdzie do skutku.

Nadal nie wiemy, kiedy rozpocznie się nowy sezon, ale możemy się spodziewać wielu emocji i zwrotów akcji. Kończący serię 5 sezon The Originals na pewno będzie petardą! A więc zaczekamy ZAWSZE I NA WIEKI!