The Crown – data trzeciego sezonu

Poznaliśmy datę trzeciego sezonu The Crown. Jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa pojawi się na platformie już tej jesieni. Pożegnaliśmy się już z odtwórcami pierwszoplanowych ról, których zastąpi nowa obsada.

The Crown

Jest serialem oryginalnym Netflixa, opowiadającym historię brytyjskiej rodziny królewskiej w czasach panowania Elżbiety II. To także historia europejskiej i światowej polityki: wojen, skandali, przemian. Dotychczas w serwisie ukazały się dwa sezony serialu. W roli Królowej Elżbiety II wystąpiła Claire Foy, którą w trzecim sezonie zastąpi Olivia Colman. W rolę Księcia Małżonka Filipa, w miejsce Matta Smitha, wcieli się Tobias Menzies. Akcja każdego sezonu pokrywa się czasowo z kolejnym dziesięcioleciem panowania Jej Wysokości. Serial został nagrodzony między innymi Złotymi Globami jako Najlepszy serial dramatyczny oraz dla Claire Foy jako Najlepszej aktorki w serialu dramatycznym. Ponadto serialowi przyznano dwie nagrody Emmy w 2017 i 2018 roku.

Znamy datę trzeciego sezonu The Crown

Premiera 3. sezonu serialu The Crown z Olivią Colman w roli królowej Elżbiety II odbędzie się 17 listopada. Prawdopodobnie, wzorem poprzednich, sezon będzie liczył dziesięć odcinków, a jego akcja przypadnie na przełom lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here