STUHR, LUBASZENKO i GÓRSKI w gwiazdorskim dubbingu animacji “GNOMY ROZRABIAJĄ”

Już wkrótce w animowanej komedii twórców “Shreka” i “Gangu wiewióra” zatytułowanej “Gnomy rozrabiają”, usłyszymy głosy aktorów, którzy w swoim dorobku mają już znakomite role dubbingowe.

STUHR, LUBASZENKO I GÓRSKI W ANIMACJI “GNOMY ROZRABIAJĄ”

To własnie ich zdolności dubbingowe poznamy w animowanej komedii. Z pewnością będzie czego posłuchać, gdyż usłyszymy kultowego już osła ze “Shreka” oraz Gargamela ze “Smerfów”, do roli którego głosu użyczył Jerzy Stuhr – mężczyzna, który rzadko występuje w dubbingu i starannie dobiera produkcje, w których bierze udział. Olaf Lubaszenko znany jest z pewnością nie tylko najmłodszej widowni, ale również tej starszej z hitu “Gdzie jest Nemo?”, zaś portfolio Roberta Górskiego jest równie bogate, jak wcześniej wspomnianych aktorów. “Piorun” czy “Zambezia” to hity, którymi Górski śmiało może się pochwalić.
Czy tak znakomita obsada polskiej wersji językowej przyciągnie do kin tłumy? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy już 26 stycznia 2018 roku, gdyż właśnie wtedy odbędzie się premiera owej produkcji.

"Gnomy rozrabiają"

Naładowana pełną obrotności akcja komedii animowanej “Gnomy rozrabiają”, prosto od producenta Shreka, jest kierowana nie tylko do małych, ale i dużych!

O co chodzi w owej animacji? Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe, a stary budynek w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać ogrom tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają. Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Chloe wraz z kolegą z sąsiedztwa – Liamem, przyłącza się do akcji.

Bohater tkwi w każdym z Nas – trzeba go tylko obudzić!
“Gnomy rozrabiają” już 26 stycznia 2018 roku w kinach.

Źródło: Informacja prasowa Kino Świat