Stranger Things – kilka słów o drugim sezonie

Stranger Things

Stranger Things to bez wątpienia jeden z największych sukcesów serialowych ubiegłego roku. Fani z niecierpliwością wyczekują premiery nadchodzącego drugiego sezonu znakomitej produkcji Netflixa.

W jakim kierunku podąży fabuła nadchodzącego sezonu? Na to pytanie odpowiedzieli aktorzy wcielający się w główne postaci, udzielając wywiadu do magazynu Empire.

Myślę, że ten sezon będzie przypominał horror. I że ludziom spodoba się bardziej niż sezon pierwszy. Przed bohaterami nowe wyzwania, z którymi będą musieli się zmierzyć w rzeczywistym świecie. I to bardzo niepokojącemówi Finn Wolfhard (Mike)

Gaten Matarazzo – serialowy Dustin, dodał kilka słów na temat samych postaci:

Tym, co jest świetne w nadchodzącym sezonie jest fakt, że można bardziej przyjrzeć się każdej z postaci. Widzowie zobaczą znacznie więcej z ich codziennego życia i to,  jak sobie z tym radzą – ich przyjaciel Will wrócił, ale nie zachowuje się już jak Will, którego znali. Bardzo się zmienił.

Fabuła drugiego sezonu Stranger Things rozgrywa się prawie rok po wydarzeniach z pierwszej serii. Akcja ma miejsce podczas Halloween.

W obsadzie znajdują się między innymi: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Mille Bobby Brown, Caleb McLaughin, Noah Schnapp, Natalia Dyer oraz Charlie Heaton

Premiera drugiego sezonu zaplanowana jest na 31 października 2017 roku.