Stranger Things
Ciekawostki Film

Stranger Things – kilka słów o drugim sezonie

Stranger Things to bez wątpienia jeden z największych sukcesów serialowych ubiegłego roku. Fani z niecierpliwością wyczekują premiery nadchodzącego drugiego sezonu znakomitej produkcji Netflixa.

W jakim kierunku podąży fabuła nadchodzącego sezonu? Na to pytanie odpowiedzieli aktorzy wcielający się w główne postaci, udzielając wywiadu do magazynu Empire.

Myślę, że ten sezon będzie przypominał horror. I że ludziom spodoba się bardziej niż sezon pierwszy. Przed bohaterami nowe wyzwania, z którymi będą musieli się zmierzyć w rzeczywistym świecie. I to bardzo niepokojącemówi Finn Wolfhard (Mike)

Gaten Matarazzo – serialowy Dustin, dodał kilka słów na temat samych postaci:

Tym, co jest świetne w nadchodzącym sezonie jest fakt, że można bardziej przyjrzeć się każdej z postaci. Widzowie zobaczą znacznie więcej z ich codziennego życia i to,  jak sobie z tym radzą – ich przyjaciel Will wrócił, ale nie zachowuje się już jak Will, którego znali. Bardzo się zmienił.

Fabuła drugiego sezonu Stranger Things rozgrywa się prawie rok po wydarzeniach z pierwszej serii. Akcja ma miejsce podczas Halloween.

W obsadzie znajdują się między innymi: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Mille Bobby Brown, Caleb McLaughin, Noah Schnapp, Natalia Dyer oraz Charlie Heaton

Premiera drugiego sezonu zaplanowana jest na 31 października 2017 roku. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *