Shazam na dużym ekranie! [zwiastun]

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników komiksów od DC Comics! Już niebawem będziecie mogli obejrzeć przygody Kapitana Marvela, lub – jak kto woli – Shazam’a, z kinowego fotela. Reżyserią tej ekranizacji zajął się David F. Sandberg. Sprawdźcie datę premiery i oficjalny zwiastun SHAZAM!

14-letni Billy Batson (Asher Angel) trafia do rodziny zastępczej. Pewnego dnia spotyka czarnoksiężnika i zostaje przez niego obdarowany super mocą – po wykrzyczeniu słów SHAZAM! zamienia się w dorosłego superbohatera (Zachary Levi). Potrafi latać, posiada nadludzką siłę, prędkość i odporność. Początkowo chłopiec wykorzystuje swoje nadnaturalne zdolności w rozwiązywaniu codziennych problemów, jednak z czasem przyjdzie mu zmierzyć się z prawdziwym złoczyńcą – Thaddeusem Sivvanem (Mark Strong).

Dlaczego SHAZAM?

Tytuł filmu wcale nie jest przypadkowy. Imię, które przyjmuje nastolatek po zamianie w herosa, to akronim imion sześciu bogów i bohaterów starożytnych, dających Billy’emu super moce: Salomon mądrość, Herkules siłę, Atlas wytrwałość, Zeus moc, Achilles odwagę, a Merkury szybkość.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników komiksów od DC Comics! Już niebawem będziecie mogli obejrzeć przygody Kapitana Marvela, lub – jak kto woli – Shazam'a, z kinowego fotela. Reżyserią tej ekranizacji zajął się David F. Sandberg. Sprawdźcie datę premiery i oficjalny zwiastun SHAZAM!

Premiera

Jak nastolatek odnajdzie się w nowej sytuacji? Jak wykorzysta swoje supermoce? Czy uatrakcyjnią one tylko jego dziecięce lata? Czy może pomogą zwalczyć śmiercionośne siły zła? Tego dowiecie się w przyszłym roku. Amerykańska premiera SHAZAM! została zapowiedziana na 5 kwietnia 2019.

Obiecujący trailer

Jeśli tylko film będzie tak dobry, jak jego zapowiedź, to szykuje nam się prawdziwy hit! Już dziś możemy jednak śmiało stwierdzić, że produkcja dostarczy nam sporo śmiechu i dużo wrażeń. Sprawdźcie sami!