Serial na podstawie książek Dana Browna

Serial na podstawie książek Dana Browna
Autor Dan Brown i Tom Hanks wcielajacy się w rolę filmowego Roberta Langdona. Czy zagrałby w serialu?

Serial na podstawie książek Dana Browna? To możliwe! W minionym tygodniu pisarz prowadził transmisję na żywo za pośrednictwem Facebooka. Odpowiadał na pytania czytelników, między innymi zdradzając nieco swoich planów co do serii książek o Robercie Langdonie. 

Brown podzielił się garścią porad dla początkujących pisarzy, przy okazji zapraszając do obejrzenia przygotowanych przez niego materiałów dla Master Class, które niebawem pojawią się w sieci. Opowiadał, jak zmieniło się jego życie po sukcesie książki Kod Leonarda da Vinci, odwiedzonych przez niego miejscach na świecie, wierze w Boga, źródłach inspiracji do wykreowanych przez niego postaci i fabuły książek.

Serial na podstawie książek Dana Browna?

Odpowiadając na jedno z pytań zadanych mu przez internautów, wyznał:

Przyznam, że w sekrecie marzę od pewnego czasu o czymś, co wydaje się całkiem możliwe… że zamiast filmów “Zaginiony Symbol” i “Początek”, te książki zostaną zekranizowane jako sezony seriali. Na przykład Zaginiony Symbol byłby rozpięty pomiędzy dwunastoma czy czternastoma godzinami serialu. Co oznacza, że moglibyśmy nakręcić to dokładnie tak, jak to jest opisane w książce, niczego nie musząc kompresować. Początek mógłby być drugim sezonem, a cokolwiek napiszę – trzecim.

Talking to Dan Brown

Hi everyone, Dan Brown here @FacebookLive. I’ll be answering your questions for the next hour or so. Please submit them in the comments below and I’ll do my best to get to as many as possible.

Publiée par Dan Brown sur Mardi 24 juillet 2018

Co łączy wszystkie książki o Robercie Langdonie? Przeczytaj o stałych elementach serii powieści Dana Browna

Kod Dan Brown – co łączy wszystkie powieści o Robercie Langdonie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here