Ruszają zdjęcia do filmu realizowanego przez redaktora naczelnego Kulturalnych Mediów

Rozpoczęły się nagrania do filmu krótkometrażowego, który będzie składać się z ujęć zrealizowanych w okolicach Żywca, w Bielsku-Białej i we Wrocławiu. Produkcja ta, będzie dramatem opowiadającym historię zagubionego chłopaka.

Sprawcą całego zamieszania jest pochodzący z Żywca, a obecnie mieszkający w Krakowie – Marcin Twardysko, młody dziennikarz, redaktor naczelny serwisu Kulturalne Media. Asystentem na planie oraz drugim reżyserem jest Piotr Kozioł. Realizacją obrazu i audio zajmuje się Paweł Szczotka.

W filmie wezmą udział profesjonalni aktorzy oraz kilkuosobowa grupa statystów. Niewykluczone, że w obsadzie pojawi się znane wszystkim nazwisko cenionego aktora.

Marcin Twardysko tak opowiada o swojej produkcji:

“Chcemy sprowokować widza do głębokiej zadumy. Nie będzie to prosty film. Nie chcemy robić amatorszczyzny, tym bardziej, że prowadzimy negocjacje z bardzo znanymi polskimi aktorami i muzykami. Film będzie podejmować niełatwą, poruszającą sferę sacrum tematykę.”

Film ujrzy światło dzienne pod koniec 2018 roku i weźmie udział w kilku prestiżowych festiwalach filmowych oraz będzie wyświetlany w kinach studyjnych.