Powstanie nowa wersja serialu Sabrina, nastoletnia czarownica!

Kultowy serial wróci na ekrany, ale w zdecydowanie mroczniejszej wersji. Sabrina, nastoletnia czarownica będzie po przejściach.

Mało komu tytułowa Sabrina, nastoletnia czarownica kojarzy się z okultyzmem, egzorcyzmami i morderstwem. Jednak jak czytamy na portalu THR, niedługo na ekranach zobaczymy ekranizację kultowego anglosaskiego komiksu z lat 70, jednak w formie mrocznej historii o dorastaniu. Podobnie zrobiono z serialem Riverdale, który był oparty na komiksie tego samego wydawnictwa.

Poprzednia wersja była familijnym sitcomem. To jednak się zmieni diametralnie. Jak zapowiedziano, nowy serial ma być inspirowany Dzieckiem Rosemary i Egzorcyzmem. Zgodnie z informacjami z portalu THR, premiera serialu jest planowana na 2018 albo 2019 rok i ma się pojawić pod tytułem The Chilling Adventures of Sabrina. Pracować nad produkcją będzie Roberto Aguire-Sacasa, twórca Riverdale.

„Riverdale położone jest po jednej stronie rzeki Sweetwater, tymczasem Greendale – gdzie mieszka Sabrina – po drugiej. Istnieje mityczna koncepcja, że każda strona rzeki jest odrębną rzeczywistością”. – wyjawił scenarzysta.