Powrót Rocky’ego – Creed II | plakat i polski zwiastun!

Powrót Rocky'ego - Creed II
fot.: materiały prasowe
Rocky to postać, o której nie da się zapomnieć. Przez lata Sylvester Stallone stworzył z bohatera filmowego legendę. Jesienią miłośnicy niepowtarzalnego boksera będą mogli ponownie podziwiać go na wielkim ekranie. Powrót Rocky’ego, Creed II, to kontynuacja hitu z 2015 roku Creed: Narodziny legendy. Za rolę w tym filmie Stallone otrzymał w 2016 roku Złoty Glob i nominację do Oscara.

Powrót Rocky’ego – Creed II to bez wątpienia jedna z długo wyczekiwanych produkcji, na którą czeka rzesza fanów. Stallone, gdy gra bohaterów doświadczonych życiem, jest wyjątkowo wiarygodny, bo jego droga na szczyt nie była łatwa. Jak pisali biografowie, wychowywał się najpierw w niebezpiecznej dzielnicy Nowego Jorku (Hell’s Kitchen), a potem w kolejnych rodzinach zastępczych. Gdy pisał scenariusz o Rockym, pognębionym i przegranym bokserze, sam był pognębionym i przegranym aktorem. Obaj – on i Rocky – zatriumfowali jednak mimo przeciwności losu. Teraz Rocky jest mentorem dla Adonisa Creeda (Michael B. Jordan), syna Apolla, niegdyś zaciekłego rywala, lecz także wielkiego przyjaciela Rocky’ego.

Creed II – fabuła

Adonis Creed  stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rocky’ego Balboę, który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, podadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa. Powrót do korzeni pozwoli im zrozumieć, dlaczego stali się bokserskimi legendami.

Creed II w kinach od 23 listopada!

Dowiedz się więcej o sukcesie filmu pt. Zimna wojna.


Źródło: materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here