Pokazy przedpremierowe w kinie Atlantic

Pokazy przedpremierowe w kinie Alantic! Czołówka cenionych aktorów pojawi się w najlepiej ocenianych filmach tego roku. Zapraszamy na “Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, “Czwartą władzę” i “Wszystkie pieniądze świata”!

 

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Obsypany nagrodami film Martina McDonagha opowiada historię matki zgwałconej i zamordowanej dziewczyny. Główna bohaterka, w którą wcieliła się Frances McDormand, postanawia ostro zareagować na bezczynność policji. Wynajmuje trzy billboardy stojące przy drodze do miasta i umieszcza na nich przekaz mający sprowokować szefa policji do działania. Szybko okazuje się jednak, że służby porządkowe nie dadzą tak łatwo za wygraną.

Pokazy przedpremierowe Atlantic

Pokaz przedpremierowy odbędzie się w kinie Atlantic 12 i 13 stycznia. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

Czwarta władza

Meryl Streep, Tom Hanks i Steven Spielberg. Czy potrzeba czegoś więcej, aby w ciemno wybrać się do kina na cokolwiek, co ta trójka razem stworzy? Zdecydowanie nie!  Czwarta władza to prawdziwa opowieść o dwójce dziennikarzy, którzy ujawniają sekret przez lata skrywany przez elity Waszyngtonu i niekwestionowany faworyt w wyścigu po Oscary.

Pokazy przedpremierowe Atlantic

Pokaz przedpremierowy w kinie Atlantic odbędzie się 14 stycznia o godzinie 17:00. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Wszystkie pieniądze świata

Nowy obraz Ridley’a Scotta wzbudził sporo kontrowersji ze względu na udział zamieszanego w skandal Kevina Spacey. Ostatecznie reżyser zdecydował się usunąć sceny nagrane z aktorem i w roli obsadzić Christophera Plummera. Wybór bez wątpienia świetny i doceniony nominacją do Złotego Globu. Wszystkie pieniądze świata to historia o nastoletnim wnuku najbogatszego człowieka świata, który zostaje uprowadzony przez porywaczy. Jego matka, grana przez Michelle Williams robi wszystko, by przekonać miliardera do dostarczenia okupu, ten jednak uparcie odmawia. W sprawę angażuje się były agent CIA (Mark Wahlberg).

Pokazy przedpremierowe Atlantic

Film można obejrzeć w kinie Atlantic 15 stycznia o godzinie 18:30. Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Chcecie być na bieżąco z informacjami o premierach i recenzjami filmów? Obserwujcie nas na facebooku!