Nowe produkcje Netflixa w lutym 2020

Nowe produkcje Netflixa
pixabay.com/pl/photos/netflix-salon-relaks-film-z-serii-4011807/

W lutym 2020 pojawi się sporo nowych produkcji Netflixa. Nowy miesiąc, nowe seriale i filmy. Co wartego uwagi pojawi lub pojawiło się w lutym? Niektóre seriale powracają z kolejnym sezonem, zaś inne dopiero wkraczają na ekrany z pierwszymi odcinkami.

Nowe produkcje Netflixa w lutym 2020

Locke & Key – premiera 7 lutego 2020

Nowy serial fantasy na bazie słynnego komiksu autorstwa Joe Hilla i Gabriela Ridrigueza. Ta adaptacja ma być przykładem łączącym horror z magiczną fantastyką. Czy Locke & Key okaże się wybitnym debiutem, jak w przypadku Stranger Things?

Locke & Key opowiada o tajemniczym Key House należącym od pokoleń do rodziny Locke’ów. Dom przez wiele lat stał pusty. Po śmierci jednego z braci – Rendella, jego żona i trójka dzieci przeprowadzają się do Key House. Odkrywają, że w domu znajdują się magiczne klucze. Tyler, Kinsey i Bode nie wiedzą jednak jeszcze, że przyjdzie im walczyć o klucze z potężną magiczną istotą. Odkryją również nieprzyjemną prawdę o przeszłości swojego ojca.

Jego ostatnie życzenie – premiera 21 lutego 2020

Jego ostatnie życzenie jest ekranizacją powieści The Last Thing He Wanted autorstwa znanej dziennikarki i pisarki – Joan Didion. Film jest thrillerem politycznym. Główną bohaterką jest dziennikarka Elena McMahon, która odziedziczyła firmę handlującą bronią po swoim ojcu. Kobieta trafia w sam środek politycznej intrygi, a jej praca może okazać się zagrażająca życiu. Platforma obiecuje wielowątkową historię, czy jednak nie okaże się zbyt przytłaczająca?

To nie jest OK – premiera 26 lutego 2020

Netflix prezentuje kolejny młodzieżowy serial twórców The End of the F***ing World i Stranger Things. Serial powstał na podstawie komiksu Charlesa Forsmana.

Opowieść jest o nastolatce, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu. Szkolne problemy okazują się błahostką w porównaniu z licznymi kłótniami w domu. Jednocześnie odkrywa swoją seksualność i nowe supermoce. Pierwszy sezon będzie miał siedem odcinków. W serialu pojawią się: Sophia Lillis, Wyatt Oleff, Sofia Bryant, Richard Ellis, Kathleen Rose Perkins oraz Aidan Wojtak-Hissong. Czy serial okaże się kolejnym hitem po The End of the F***ing World?

Wszystkie jasne miejsca – premiera 28 lutego 2020

Pod koniec lutego pojawi się adaptacja powieści autorstwa Jennifer Niven, Wszystkie jasne miejsca. Młodzieżowy film opowie o losach dwójki młodych ludzi, którzy na swojej drodze spotykają wiele przeciwności losu. Violet Markey i Theodora Fincha spotykają się na szkolnej wieży na szóstym piętrze. Tam dochodzi do kilku wpadek, kiedy próbują się nawzajem uratować. Finch codziennie myśli o samobójstwie. Violet zaś żyje przeszłością, śmiercią siostry, z którą do teraz nie może sobie poradzić. Przypadkowe spotkanie na wieży, a później wspólny projekt w szkole może pozwolić im się zaprzyjaźnić.