Jaka będzie najbardziej romantyczna komedia tego lata?

najbardziej romantyczna komedia
fot. informacja prasowa

Polscy widzowie przekonają się już 13 lipca, że produkcja pt. Czego życzy sobie kobieta będzie najbardziej romantyczną komedią tego lata. Nie liczy się już ani seks, ani pieniądze, tylko jedyna i prawdziwa miłość!

 


Najbardziej romantyczna komedia tego lata – Czego życzy sobie kobieta – w kinach od 13 lipca.

Sharon Stone, czyli ikona kina, klasy i kobiecości, wraca na wielkie ekrany. Gwiazda kultowego filmu Nagi instynkt, a także zdobywczyni Złotego Globu za Kasno, zagra główną rolę w nowej komedii Czego życzy sobie kobieta. Towarzyszyć będzie jej Tony Goldwyn, popularny z serii Niezgodna, nagrodzona Oscarem i Złotym Globem Ellen Burstyn i Theo Hutchcraft – lider przebojowej brytyjskiej grupy Hurts.

najbardziej romantyczna komedia
fot. informacja prasowa

Senna Burgers (Sharon Sone) jest projektantką mody, ale jej życie dalekie jest od wymarzonego ideału. Mimo iż umawia się z młodszymi mężczyznami, nie może znaleźć właściwego partnera, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Nawet pomoc w poznawaniu nowych kandydatów, którą zajmuje się jej najlepsza przyjaciółka, nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Wszystko jednak obraca się do góry nogami, gdy w dniu swoich urodzin poznaje przystojnego Adama (Tony Goldwyn). Co prawda nie jest wymarzonym przez bohaterkę sławnym aktorem ani gwiazdą rocka, ale Senna odkrywa w nim coś fascynującego. Kiedy spotkanie dobiega końca, oboje są przekonani o tym, że już nigdy się nie zobaczą. Nic bardziej mylnego. Dokładnie rok później, w dniu kolejnych urodzin Senny, ona i Adam wpadają na siebie po raz kolejny. Czy tym razem im się uda? Czy główna bohaterka zdoła w końcu stworzyć poważny związek i ułożyć sobie życie zawodowe? Czy faktycznie będzie to najbardziej romantyczna komedia tego lata? Odpowiedzi na te pytania uzyskamy z pewnością podczas premiery, 13 lipca.

 

najbardziej romantyczna komedia
fot. informacja prasowa

 Źródło: Informacja prasowa Kino Świat

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o