Najbardziej oczekiwane premiery najbliższych tygodni

Potrójna granica
fot. popkulturysci.pl/film-potrojna-granica-zwiastun/

Horror, fantasy, czy może zupełnie inna kategoria? Wybór należy do Was. Najmłodsi również odnajdą coś dla siebie! Z pewnością nie możecie się doczekać nowych produkcji filmowych. Już niebawem na ekranach kin pojawi się kilka nowości.

Kapitan Marvel

Najprawdopodobniej najbardziej oczekiwanym filmem był Kapitan Marvel w reż. Anny Boden oraz Ryana FleckaJuż od 8 marca możemy zobaczyć go w kinach. Film idealny dla miłośników fantastyki opowiadający historię równie fantastyczną. Pokazuje stosunek ludzi do rasy obcej Kree oraz zagłębienie się w ich życie. Skutkiem tego są pewne komplikacje – nabycie nadludzkich mocy. Główną bohaterką, która będzie zmagała się z tym problemem jest Brie Larson. Co dalej? Przekonajcie się sami!

Przeczytajcie recenzję Kapitan Marvel

Przemytnik

Dramat Przemytnik w niesamowitej reż. Clinta Eastwooda również będzie trzymał publikę w napięciu. Jest to historia 80-letniego mężczyzny Earla Stone’a, w którego rolę wcielił się sam reżyser. W obsadzie znajduje się również wspaniały Bradley Cooper.
Film opowiada o ciężkiej sytuacji finansowej głównego bohatera. W związku z tym decyduje się zostać przemytnikiem narkotykowym. Po pewnym czasie przydzielono mu partnera. Jaka będzie relacja pomiędzy nimi? Czy wszelkie życiowe błędy Stone’a zostaną zapomniane? Już niebawem dowiemy się. Premiera zaplanowana jest na 15 marca.

To My

Jest coś również dla tych, którzy lubią się bać. Film w reż. Jordana Peele’a twórcy Get Out. Wilsonowie wraz z dziećmi spędzają czas wolny w domku na plaży. Świetna atmosfera, super zabawa, wymarzony odpoczynek. Wszystko wydaje się być normalne do momentu pojawienia się nieproszonych gości. Początkowo rodzina nie orientuje się, że jest coś nie tak, do czasu niepokojących zdarzeń. Zapraszamy do kin już od 22 marca.

Dumbo

Specjalnie dla najmłodszych widzów film familijny w reż. Tima Burtona. Odnowiona opowieść o cyrkowym słoniu Dumbo i jego przyjaciołach. Jest niezwykłym przykładem przyjaźni i wsparcia w najtrudniejszych chwilach, a także szczególny nacisk kładzie na dobro i zło. Kto tym razem zostanie ukarany za swoje niecne uczynki? Kto będzie mógł w pełni realizować swoje marzenia i pokazywać się całemu światu? Dumbo pokaże Wam, że nie wolno się poddawać! W kinach pod koniec marca.

Ciemno, prawie noc 

Polski kryminał, zapierający dech w piersiach  (reż. Borys Lankrosz). W głównych bohaterów wcielą się Magdalena Cielecka (jako Alicja Tabor) oraz Marcin Dorociński. Dziennikarka-reporterka powraca do swojego rodzinnego miasta – Wałbrzycha. Tam, zajmuje się sprawą dotyczącą tajemniczych zaginięć dzieci. Alicja Tabor musi stawić czoła nie tylko aktualnym wydarzeniom, ale i też tajemnicy swojego dzieciństwa, o której nigdy nie chciała słyszeć. W jaki sposób zmieni się perspektywa patrzenia na świat przez bohaterkę?

Potrójna granica 

W końcu długo oczekiwana produkcja Netflixa. Potrójna granica w reżyserii Chandora jest kolejnym kryminałem, którego widzowie nie mogą się doczekać. Coś dla zwolenników wojskowych klimatów, ale nie tylko. Historia byłych żołnierzy sił specjalnych, którzy nie do końca są zadowoleni z obecnej sytuacji życiowej. Postanawiają zatem coś zmienić. Decydują się na kradzież ogromnej sumy pieniędzy barona narkotykowego. Czy zostaną przyłapani? Czy uda im się zrobić to bez zostawianiu śladu? Już niebawem na platformie Netflix.

Shazam!

Jedno magiczne słowo i stajesz się kimś innym. Jednak ten młody chłopiec nie był przygotowany tak szokującą zmianę. Film twórcy takich hitów jak Kiedy gasną światła czy Annabelle. Opowiada historię chłopca, który wraz z przyjacielem był gnębiony w szkole przez starszych uczniów. Wszystko się zmienia, gdy zostaje obdarzony nadludzkimi mocami. W rolę Shazama wcieli się Zachary Levi. Czy uda się przezwyciężyć zło? Z pewnością!

Zapraszamy do oglądania!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o