Miłość silna jak narkotyk, czyli Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Miłość jest silniejsza od narkotyków? Film Kochając Pabla, nienawidząc Escobara postara się na to pytanie odpowiedzieć. Historia romansu najpotężniejszego gangstera świata trafi do kin 15 czerwca. W sieci pojawił się najnowszy zwiastun.

Virginia Vallejo, to kochanka jednego z najpotężniejszych i najokrutniejszych baronów narkotyków wszech czasów. Wspomnienia tego burzliwego romansu można przeczytać w bestsellerowym pamiętniku Kochając Pabla, nienawidząc Escobara. Jego ekranizacja już niedługo trafi na ekrany, a w rolach głównych zobaczymy zdobywców Oscarów – Javiera Bardem (Mother!, To nie jest kraj dla starych ludzi)  i Penélope Cruz (Morderstwo w Orient Expressie, Zakochani w Rzymie). Aktorska para z prawdziwego życia po raz pierwszy wystąpiła razem w jednej produkcji dokładnie 10 lat temu. Stanowili wtedy obsadę do Vicky Cristina Barcelona Woody’ego Allena.

Źródło: materiały prasowe
Penélope Cruz i Javier Bardem w “Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”

Pablo Escobar to najpotężniejsze nazwisko przemysłu narkotykowego XX wieku. Zajmował się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków była szacowana na 55 miliardów dolarów. Pablo spotkał jednak na drodze swojego życia piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. W Kochając Pabla, nienawidząc Escobara zobaczymy jak to spotkanie odmieniło serce nieobliczalnego przestępcy, ale także to jak dziennikarka na własne oczy przekonała się o  demonicznym obliczu mężczyzny – powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i grozę narkoterroryzmu.

Źródło: materiały prasowe
Javier Bardem jako Pablo Escobar
Źródło: materiały prasowe
Penélope Cruz i Javier Bardem jako Virginia Vallejo i Pablo Escobar

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Fernando León de Aranoa. Premiera już 15 czerwca.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o