Miłość dodaje skrzydeł! Zobaczcie polski plakat filmu “Odlotowy nielot”

Już niebawem na kinowych ekranach pojawi się opowieść o przygodach pewnego nielota, który – by odnaleźć prawdziwą miłość – będzie musiał udać się w długą i pełną niebezpieczeństw podróż przez mroźną, arktyczną krainę. Czy zdoła dotrzeć do ukochanej, skoro wciąż nie opanował trudnej sztuki latania?

Odlotowy nielot to oparta na islandzkich baśniach, przepięknie wykonana animacja z mądrym przesłaniem. Opowieść, która wzruszy i zachwyci widzów w każdym wieku. Pełna humoru, zabawy i skrzydlatych bohaterów, których nie sposób nie polubić.

Odlotowy nielot

Mamy dla Was oficjalny plakat animacji Odlotowy nielot, która pojawi się w polskich kinach 15 czerwca.

Odlotowy nielot – polski plakat produkcji
O fabule

Wraz z nadejściem wiosny z jajka wykluwa się pisklak Franek. Rezolutny ptak szybko dorasta, ale w przeciwieństwie od rówieśników, ciągle nie może nauczyć się latać. Wkrótce poznaje Julkę, swoją rówieśniczkę, do której jego ptasie serce bije najszybciej jak tylko potrafi. Nadchodzą jednak kłopoty!

W trakcie jednej z lekcji fruwania Franek zostaje porwany przez wiejskiego kocura i uznany za zaginionego. Po wielu dniach poszukiwań, jego rodzina, pogodzona ze stratą, migruje do ciepłych krajów. W sercu ukochanej Julki wciąż jednak tli się nadzieja. Frankowi udaje się uciec, niestety za późno. By przetrwać zimę, musi dotrzeć do słynnej Rajskiej Doliny. W wędrówce do legendarnego miejsca, gdzie nieloty zimują, wspiera go Gwidon – sprytna, choć nieco zarozumiała pardwa górska. Ich tropem podąża jednak niebezpieczny sokół – Cień.

Czy Frankowi uda się osiągnąć cel? Czy wybierze bezpieczne schronienie w dolinie, czy też znajdzie w sobie odwagę do latania i wyruszy, aby odnaleźć ukochaną?

 

Źródło: materiały prasowe Kino Świat