“Mąż czy nie mąż” w kinach od 16 lutego

Mąż czy nie mąż to nowa francuska komedia, wyreżyserowana przez Tareka Boudaliego. Podczas premiery filmu, która odbędzie się 16 lutego, będziemy mogli przyjrzeć się szalonemu ślubowi, który miał zapobiec deportacji z kraju, ale zamiast tego wywołuje lawinę dwuznacznych sytuacji.


Mąż czy nie mąż w kinach od 16 lutego

Ekipa zwariowanych Francuzów, znana polskiej widowni z komedii: Wszystko zostanie w rodzinie i Alibi.com powraca z prawdopodobnie najbardziej zakręconym filmem w karierze, pt. Mąż czy nie mąż. Czego nie robi się dla najlepszych kumpli? Na to pytanie z pewnością znajdziemy odpowiedź obserwując przezabawne sytuacje, w które bohaterowie zostaną uwikłani i z których nie sposób będzie się im wytłumaczyć.

"Mąż czy nie mąż"
Co wydarzy się we francuskiej komedii?

Cała rodzina oraz wszyscy przyjaciele i sąsiedzi Yassine’a złożyli się, aby młody mężczyzna mógł studiować architekturę w Paryżu. Jego przyszłość zapowiadała się doskonale. Do czasu…

"Mąż czy nie mąż"

W przeddzień najważniejszego egzaminu Yassine bierze udział w szalonej imprezie. Następnego dnia jego głowa pęka, ciało odmawia posłuszeństwa, a na domiar złego okazuje się, że kompletnie zapomniał o teście. To oznacza koniec studiów i deportację z kraju. Yassine w żadnym razie nie może sobie na to pozwolić. Jedynym ratunkiem jest ślub i przyjęcie francuskiego obywatelstwa. Po gorączkowych poszukiwaniach okazuje się, że pomóc może mu tylko Fred – znajomy ze studiów. Plan z pozoru wypala i Yassine unika deportacji. Jednak sprawą podejrzanego ślubu zaczyna interesować się dociekliwy inspektor policji. Od tego momentu wszystko zaczyna się sypać.
Śledztwo rusza, matka Yassine’a przyjeżdża z niezapowiedzianą wizytą, a miłość jego życia – Claire, postanawia wrócić do jego życia. Pozornie idealny plan na pozostanie w kraju sprawia, że dwóch kumpli z każdą sekundą popada w coraz większe tarapaty.

Źródło: Informacja prasowa Kino Świat