Ciekawostki Film Premiery filmowe

Marvel’s Inhumans – ruszyła przedsprzedaż biletów w Cinema City!

Niedawno informowaliśmy o możliwości zobaczenia dwóch pierwszych odcinków serialu Marvel’s Inhumans w Cinema City. Już teraz sieć kin wychodzi z inicjatywą i rozpoczyna przedsprzedaż biletów tylko w IMAX!

 

Spotkanie z kultowymi bohaterami Marvel Comics odbędzie się na gigantycznych, panoramicznych ekranach w kinach IMAX, które gwarantują widzom niezapomniane wrażenie zanurzenia się w marvelowskiej rzeczywistości. Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z bohaterami Marvela, czy jesteś zakręcony na ich punkcie już od dawna. To będzie wydarzenie, na którym nie może cię zabraknąć! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl. Marvel’s Inhumans składa się z ośmiu odcinków, a pierwsze przygody bohaterów zobaczysz już 1., 2., i 3. września tylko w kinach IMAX w Polsce i wielu krajach na całym świecie. Kolejne odcinki serialu będą miały swoją kontynuację w telewizji. Seria telewizyjna powstała na podstawie słynnego komiksu Stana Lee i Jacka Kirby’ego z 1965 roku. Zobaczymy epicką historię Blacka Bolta – enigmatycznego króla rodu Inhumans, który posiada tak potężny głos, że nawet jego szept może zniszczyć całe miasto. Gdy królewska rodzina Inhumans zostaje rozbita w wyniku wojskowego zamachu stanu, jej członkowie uciekają na Hawaje. Ich zaskakujące interakcje z naturą i ludzkością mogą ocalić nie tylko ich, ale i całą Ziemię…

Odcinki dostępne będą w 5 kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź.

Informacja prasowa dzięki uprzejmości Cinema City

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *