Marvel’s Inhumans – ruszyła przedsprzedaż biletów w Cinema City!

Niedawno informowaliśmy o możliwości zobaczenia dwóch pierwszych odcinków serialu Marvel’s Inhumans w Cinema City. Już teraz sieć kin wychodzi z inicjatywą i rozpoczyna przedsprzedaż biletów tylko w IMAX!

 

Spotkanie z kultowymi bohaterami Marvel Comics odbędzie się na gigantycznych, panoramicznych ekranach w kinach IMAX, które gwarantują widzom niezapomniane wrażenie zanurzenia się w marvelowskiej rzeczywistości. Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z bohaterami Marvela, czy jesteś zakręcony na ich punkcie już od dawna. To będzie wydarzenie, na którym nie może cię zabraknąć! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl. Marvel’s Inhumans składa się z ośmiu odcinków, a pierwsze przygody bohaterów zobaczysz już 1., 2., i 3. września tylko w kinach IMAX w Polsce i wielu krajach na całym świecie. Kolejne odcinki serialu będą miały swoją kontynuację w telewizji. Seria telewizyjna powstała na podstawie słynnego komiksu Stana Lee i Jacka Kirby’ego z 1965 roku. Zobaczymy epicką historię Blacka Bolta – enigmatycznego króla rodu Inhumans, który posiada tak potężny głos, że nawet jego szept może zniszczyć całe miasto. Gdy królewska rodzina Inhumans zostaje rozbita w wyniku wojskowego zamachu stanu, jej członkowie uciekają na Hawaje. Ich zaskakujące interakcje z naturą i ludzkością mogą ocalić nie tylko ich, ale i całą Ziemię…

Odcinki dostępne będą w 5 kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź.

Informacja prasowa dzięki uprzejmości Cinema City