Maraton Ant-Man w Cinema City!

Maraton Ant-Man
fot.: materiały prasowe

Czekasz na nową produkcję Marvela? Chciałbyś przy okazji odświeżyć sobie pamięć? W takim razie Maraton Ant-Man to strzał w dziesiątkę! W nocy z 2 na 3 sierpnia sieć Cinema City zaprasza do obejrzenia dwóch części  przygód Scotta Langa w salach IMAX.

Maraton Ant-Man rozpocznie się o godzinie 21:45. Pierwsza część wprowadzi w odpowiedni nastrój przed premierą produkcji pt. Ant-Man i Osa, która zostanie wyświetlona chwilę po północy. Co ciekawe, będzie to 20 film III Fazy Marvel Cinematic Universe.

Ant-Man i Osa

Tym razem główny bohater (Paul Rudd) musi stawić czoło groźnym przestępcom, ale także demonom przeszłości…. Pomoże mu w tym Hope Van Dyne – zwana „Osą” (Evangeline Lilly). Czy im się uda? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w salach kin. Maraton w Cinema City to okazja zobaczenia najnowszej odsłony przygód Ant-Mana najwcześniej w Polsce. Przekonaj się jakie sekrety wyjdą na jaw w drugiej części i czy ludzie-owady poradzą sobie z napotykanymi przeszkodami. Czy bohaterowie są jedyną nadzieją ludzkości…? W filmie pojawi się także cała plejada gwiazd z Michelle Pfeiffer, Michaelem Douglasem i Laurencem Fishburne’em na czele.

Prezentujemy plakat wydarzenia:

Maraton Ant-Man
fot.: materiały prasowe

Czy Krysten Ritter sprawdzi się w roli reżyserki?

Krysten Ritter jako Jessica Jones… i jej reżyserka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here