Maciej Stuhr wraca do kontynuacji hitu – PLANETA SINGLI 2

Planeta Singli

Jak wynika z najnowszych informacji, Agnieszka Więdłocha oraz Maciej Stuhr rozpoczynają pracę na planie kontynuacji znanej komedii romantycznej Planeta Singli. W Warszawie ruszyły już zdjęcia do drugiej części kinowego hitu.


Więdłocha i Stuhr znowu dla nas kręcą!

Planeta Singli 2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez kinomaniaków filmów tego roku. Dobrą wiadomością jest więc fakt, iż kontynuacji hitu w którym zakochały się miliony widzów, doczekamy się już w listopadzie. Na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła… randkowa aplikacja! Na ekranie nie zabraknie również wybuchowego małżeństwa, w które wcielą się Weronika Książkiewicz oraz Tomasz Karolak.
W roli reżysera nie zasłynie jednak, jak w pierwszej części, Mitja Okoro. Jego rolę rzetelnie zastąpi Sam Akina. Zaś za scenariusz odpowiadają ponownie Sam Akina i Jules Jones.

Planeta SingliCo zobaczymy w Planecie Singli 2?

Związek Ani (Agnieszka Wędłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli. Jest przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
Z pewnością powinniśmy przygotować się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.

Premiera drugiej części kultowej komedii romantycznej będzie miała miejsce 9 listopada 2018 roku.

Źródło: Informacja prasowa Kino Świat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here