Legendy Polskie Allegro w kinach

Legendy Polskie Allegro
fot. fanpage Legendy Polskie Allegro

Producenci projektu Legendy Polskie Allegro ogłosili, że zaczęły się prace nad pełnometrażowym filmem, którego tytuł roboczy to Twardowsky 3.14. Będzie on kontynuacją wcześniejszych, krótkometrażowych filmików.

 


Legendy Polskie Allegro w nowoczesnej formule

Projekt na nowo prezentuje polskie legendy w sposób atrakcyjny oraz zrozumiały dla młodych odbiorców, pochłoniętych światem internetu i social media. Film współpracuje ze znanymi twórcami, aktorami i muzykami. Reżyserią ponownie zajmie się Tomasz Bagiński.

Marzenia się spełniają – nasze i Wasze 🙂 Legendy Polskie Allegro pojawią się na dużym ekranie! Piekielna machina już…

Publiée par Legendy Polskie Allegro sur Dimanche 20 mai 2018

 

Na cały projekt Legendy Polskie Allegro składa się pięć filmów krótkometrażowych, zbiór opowiadań polskich autorów, audiobook, covery znanych utworów i teledyski. Nad filmem fabularnymi pod roboczym tutulem Twardowsky 3.14 pracuje zespół Allegro, będący głównym producentem, a także Platige Image z reżyserem Tomaszem Bagińskim. Film trafi na kinowe ekrany pod koniec 2019 roku. Na tę chwilę możemy zakupić vouchery na pokaz filmowy, spotkanie z twórcami oraz wyróżnienie z imienia i nazwiska na legendy.pl. Warto również uwzględnić fakt, iż wszystkie zyski uzbierane ze sprzedaży owych voucherów, wycenionych na 1500 PLN, czy różnorodnych gadżetów, zasilą budżet filmu.

“Dostaliśmy tyle zapytań o film pełnometrażowy, że w końcu postanowiliśmy go zrobić. Duża w tym zasługa fanów, którzy pozwolili nam uwierzyć w powodzenia i sens tego projektu. Planujemy kontynuację współpracy z osobami wcześniej już zaangażowanymi w projekt, aktorami, którzy stworzyli niezapomniane i charakterystyczne kreacje i są nieodłącznym elementem filmowego świata Legend” – mówi Anna Iller z Allegro.

Szczegóły będziemy mogli obserwować na bieżąco na facebookowym profilu Legendy Polskie Allegro.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o