Laleczka Chucky będzie straszyć w serialu?

Chucky

Laleczka Chucky to seria filmów, która od 30 lat występuje na kinowych ekranach. W ramach serii powstało już siedem produkcji, a Don Mancini – twórca cyklu – ujawnił, że trwają prace nad serialem o przygodach nawiedzionej zabawki.

Historia laleczki Chucky

Pierwszy film z serii o nawiedzonej zabawce, która miała postać lalki trafił na ekrany w 1988 roku. Sadystyczny morderca Charle Lee Ray umierając, przekazuje swą dusze zabawce. Sześcioletni Andy otrzymuje na urodziny prezent – gadającą lalkę. Młody chłopiec wierzy, że będzie ona dla niego najlepszym przyjacielem. Nie wie jednak, iż plastikowa zabawka nawiedzona jest przez seryjnego mordercę, który za jej pomocą mści się za swój los. Dodatkowo pragnie przejąć duszę sześciolatka, aby nie zostać w ciele lalki na zawsze. Nikt nie wierzy chłopacu, że za brutalne zabójstwa jest odpowiedzialna jego żyjąca laleczka Chucky.

Chucky

Czy laleczka Chucky pojawi się na małych ekranach w formie serialu?

Don Marcini, twórca cyklu, który na stałe wpisał się do kinematografii i historii horroru ujawnił, że trwają prace nad serialem. Projekt ma być kontynuacją historii znanej z filmów. Marcini gwarantuje, że serial przepełniony będzie czarnym humorem oraz grozą.

Źródło: filmweb.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here