“Kurier” Pasikowskiego – dołącz do obsady!

Kurier Pasikowskiego
Fot. Bartosz Mrozowski/"Kurier"

Dołącz do międzynarodowej obsady filmu Kurier w reżyserii Władysława Pasikowskiego!

Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Scorpio Studio ogłaszają casting dla młodych ludzi chętnych do zagrania powstańców warszawskich w nadchodzącej superprodukcji Kurier Pasikowskiego. Kandydatami mogą być kobiety i mężczyźni w wieku 18-24 lat.

Casting odbędzie się we wtorek 7 sierpnia w Warszawie w Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 o godzinie 10.00. Wszyscy zainteresowani proszeni są o punktualne przybycie.

Kurier Pasikowskiego
Fot. Bartosz Mrozowski/”Kurier”

Zdjęcia do filmu z udziałem zwycięzców castingu planowane są na koniec sierpnia tego roku. Wszelkie pytania można kierować na adres: kurierfilm@1944.pl.

O filmie Kurier Pasikowskiego

Kurier Pasikowskiego to historia inspirowana misją słynnego Jana Nowaka-Jeziorańskiego – “Kuriera z Warszawy”. Niezwykłe dzieje jego życia posłużyły za scenariusz do nowej produkcji reżysera hitów Jack Strong czy Pitbull. Ostatni pies.

Jak podkreśla sam Pasikowski:

Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych.

Film Kurier wejdzie na ekrany kin w pierwszym kwartale przyszłego roku.


Źródło: informacje prasowe 


Polecamy:

Nie tylko Stranger Things. Zapowiedzi Netflixa, które musisz zobaczyć

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o