“Kobieta sukcesu” – zobacz oficjalny plakat!

Kobieta sukcesu to nowa komedia romantyczna z plejadą gwiazd. W roli tytułowej zobaczymy Agnieszkę Więdłochę. Towarzyszyć jej będą: Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner i Julia Wieniawa. W pozostałych rolach wystąpią m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop. Premiera filmu jest planowana na 8 marca 2018 roku, w Dzień Kobiet.

Agnieszka Więdłocha świetnie odnalazła się w tytułowej roli: Też jestem ambitna, też cały czas muszę sobie coś udowadniać. Nie innym, ale sobie. Jestem taką osobą, która wszystko chce zrobić sama i chce pokazać: Ja nie zrobię? Ja nie dam rady? Oczywiście, że dam radę!, ale czasami trzeba zwolnić i wrzucić na luz”.
A o czym będzie Kobieta sukcesu? Będzie dużo o miłości. Tej przyjemnej i tej bolesnej –  tej, która się nie udaje. Ale też o nadziei, że miłość jest możliwa. Bo naprawdę wierzę w to, że każdy z nas zasługuje na miłość” – podkreśla Agnieszka Więdłocha.

Opis filmu

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha) – szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania czeka Lilka (Julia Wieniawa) – młodsza siostra uosabiającą chaos. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień, zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu, Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? Kobieta sukcesu to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.
Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska, znana z takich hitów jak Lejdis czy Śniadanie do łóżka. Natomiast za reżyserię odpowiada Robert Wichrowski (Francuski numer).
Źródło: materiały prasowe