“Kobieta sukcesu” – w kinach na Dzień Kobiet!

Next Film

Zakończyły się zdjęcia do filmu Kobieta sukcesu, nowej komedii romantycznej z gwiazdorską obsadą! Premiera jest planowana na 8 marca 2018 roku, w Dzień Kobiet.

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu, Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? Kobieta sukcesu to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.

Kobieta sukcesu
Fot. Next Film

W roli tytułowej zobaczymy Agnieszkę Więdłochę. Towarzyszyć jej będą: Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner i Julia Wieniawa. W pozostałych rolach wystąpią m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka.

Kobieta sukcesu
Fot. Next Film

Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska, znana z takich hitów jak Lejdis czy Śniadanie do łóżka, reżyserem zaś Robert Wichrowski (Francuski numer).

Źródło: Materiały prasowe