Kinowe premiery | listopad

Listopad
fot. YouTube

Jesień szaleje tuż za oknem. Trzeba przyznać szczerze, że ta pora roku nie ma zbyt wielu zwolenników. Jednak na ocieplenie tych listopadowych wieczorów polecamy bilet do kina oraz… ogromny kubeł popcornu.

Kinowe premiery | listopad

Terminator: Mroczne przeznaczenie (8 listopad)

Po latach kultowy film wraca na ekrany! Dobrze znana Sarah Connor powraca, aby ochronić dziewczynę imieniem Dani przed nowo powstałym Terminatorem Rev-9. Zapowiada się niezwykła przygoda dla wszystkich fanów kina akcji i oczywiście Arnolda Schwarzeneggera. W terminatora wcieli się Gabriel Luna, a Linda Hamilton po raz kolejny wczuję się w rolę Connor.

Doktor Sen (15 listopada)

Na tę premierę czekali fani na całym świecie. Wyczekana kontynuacja historii z kultowego Lśnienia. Dorosły już syn Jacka – Dan Torrence (w jego rolę wcieli się niezastąpiony Ewan McGregor) na swojej drodze spotyka dziewczynkę, która okazuje się posiadać takie same zdolności co on. Obydwoje są w niebezpieczeństwie. Muszą ochronić siebie przed grupą o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować swoją nieśmiertelność.

Kraina lodu 2 (22 listopada)

Kontynuacja bajki Disneya, którą zawładnęła sercami dzieci (i nie tylko) na całym świecie. Przed nami kontynuacja losów dwóch sióstr: Elzy oraz Anny, które będą musiały ochronić swoje królestwo przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Dowiemy się również nieco więcej o rodzicach głównych bohaterek. Na ekranie zobaczymy oczywiście Kristoffa oraz uroczego Olafa z pierwszej części animacji. Zapowiada się ciekawy listopad!

Na noże (29 listopada)

Najnowszy kryminał w gwiazdorską obsadą (Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette czy Katherine Langford) już niedługo na ekranach kin! Pisarz powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swojej posiadłości dzień po uroczystości urodzinowej, na której znalazła się cała jego rodzina. Tajemniczym śledztwem zajmuje się detektyw Benoit Blanc, który bardzo dociekliwie stara się podejść do tego zabójstwa i bezbłędnie znaleźć sprawcę. Z pewnością będzie to wciągająca historia!

Last Christmas (29 listopada)

Ta klimatyczna komedia romantyczna z Emilią Clarke oraz Henrym Goldingiem niewątpliwie wprowadzi nas w niepowtarzalną atmosferę świąt, które w dniu premiery będą za mniej niż miesiąc. Kate wydaje się być życiową nieudaczniczką. Na co dzień, pracuje w dużym domu towarowym w Londynie jako elf. Czuje, że jej życie to pasmo złych decyzji. Jednak pewnego dnia w pracy poznaje Toma, czuje, że jej życie może obrać inny kierunek. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka ta dwójka kompletnie do siebie nie pasuje, w ten niezwykły czas w roku postanawiają zaryzykować.